Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ac patinin gece kasintisi...

Tim

Öne çıkan mesajlar

Vardi boyle yiyecek icecek fotografindan gecilmeyen bir konu ama kaynak Google images'di direkt. Istiyorumki kendi cektigimiz fotograflari koyalim, altina da nedir, nerede yenir onu yazalim, bi gun yolu dusen olursa acsin baksin, gitsin yesin vesaire.

Mersin kunefesi, yaninda da sakizli dondurma.

Mersin Ozkaymak, Metropol karsisinda.

Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

forumda olmadığın zamanlarda seni daha çok seviyordum :( :(

gözlerim doldu spoileri açınca gece 00:53 ve ben diyetteyim

Eheh olm yaziyo spoiler'da icinde ne oldugu.

Bu arada ekle tabi istedigini de diyet yemegi falan ekliceksen uzerler seni burda dsf
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

Mersin...

Her yemeğin çakmasını yapıp, bilmem neresi hedesi diye meşhurmuş gibi göstermeye çalışma çakallığının icat edildiği yer.

Bknz

mersin ciğeri
mersin bicisi
vs..

hepsi leş bu arada.

Mersin cigeri diye bisey yok, bildigin ciger sis var.
Mersin bicisi diye de bisey yok, dumduz bici bici var.

Ne kadar kaldin, nerde ne yedirdiler bilmiyorum ama les dedigin yerde baya bi halt ettin ortmen. :)
Sosyal ağlarda paylaş

türk tatlıları vasıfsız hakikaten. un şeker yağ overdose nasıl karıştırdığın önemsiz. %25 fıstık koyunca da kaliteli olmuyor.

hatta ortadoğu ve asya tatlıları genel olarak böyle sanırım. çok katmanlı farklı tatlı gavûr pastaları ve tatlıları gibisi yok. adamlar bir kere çikolatanın mucidi. sen anca keçiboynuzu ye, kete ye.
Sosyal ağlarda paylaş

Abiiii... bu kafar fail olunmaz lan :)

Acin o begendiginiz pastalarnnaai yapiliyo bi izleyin, sonra seker yag diye bik bik edin.

Ha bi de fistik vs cikeleta, bitch please...

Neyse kirletmeyin hadi guzelim yemek topigini boyle zevksizliklerle. Disari ciktim, gelince devam edicem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...