Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ac patinin gece kasintisi...

Tim

Öne çıkan mesajlar

Özkaymak dandikti yeaaa, şehri antep e git tim. Ha bide metropolün orası bildiğin tinerci spawnı falan, gece orda güvenlik sorunu nasıl çözdün lel

Ayrıca idda ediyorum mersinde düzgün dönerci yok. Gündoğdu da iskender zincirlerinden (hd, baydöner vs) bi tık daha iyi yapabiliyor sadece.

Son olarak burayı denemiş miydin?

Yedi Kardeşler Kuyuluk

Sosyal ağlarda paylaş

Eheh, devlet hastanesinin ordaydi olm ev. O tinercilerle, yol kesenlerle buyudum. Benim yolumu hic kesmediler, mahalledenim diye heralde 😄

Yedi kardesleri bilmiyorum, bakayim.

Bu arada Mersin'de yasayanlar yillardir bok atip duruyo "gundogdu bozdu yeaaa" diye de yok olm yok, oyle doner yok baska yerde. Adamlarin bozugu bile iyi.

Yogurt Pazari'nin ordakinden bahsediyorum bu arada. Forum'dakini bilmiyom.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

şaka lan şaka babam antepli. ama anadoluluğun prim yaptığı nadir yerlerden yemek topiğinde aranızda ezilmek istemedim. yok mersinliymiş de mersin tineri çekmiş de. çok seviyosan niye kaçtın kraliçenin yanına birader... kal burada her gün ye.

Kralicemin ordan alinca mayisi gunde 58 katmer ya da 233 porsiyon kunefe yiyebiliyorum. 🤓
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

goldbären said:

ben de antepliyim

goldbären said:

şaka lan şaka babam antepli.

Kardeş baban antepliyse sen nereyeli oluyorsun? ÇEMİŞGEZEK Mİ?

Benim babam yugoslav göçmeni.. simdi onlarin kasabanin hangi ulke sirinda kaldigi bile belli degil o kadar bölündü parçalandı oralar..

Ben dogma buyume canakkaleliyim nereli olmus oldum simdi ? Sdfsf
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Liebe said:

et dediğin trakyada yenir kendinizi kandırıp durmayın ya ciğermiş

O da sirf isim be abi

Gittim edirne'de tava ciğeri yedim. Sirf ün yani oyle ufffr ne efsane seymis demedim. Evde daha güzelini yapıyoruz biz :)

1 tane restorantta et yiyip ''yeaa Edirne'de et iyi değil abarttıyorlar'' demek. (facepalm)
Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:

applev0dka said:

Liebe said:

et dediğin trakyada yenir kendinizi kandırıp durmayın ya ciğermiş

O da sirf isim be abi

Gittim edirne'de tava ciğeri yedim. Sirf ün yani oyle ufffr ne efsane seymis demedim. Evde daha güzelini yapıyoruz biz :)

1 tane restorantta et yiyip ''yeaa Edirne'de et iyi değil abarttıyorlar'' demek. (facepalm)

E simdi Edirne'nin en iyisi burasi diye goturduyse arkadaslarin yapilir o yorum da bilmiyorum elma nerde ne yemis.

Diger yandan Tekirdag koftesini 34983297 yerde yedim ama sevemedim hic. Oyle bayilinacak, tapilacak bi tadi yok gibiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...