Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iphone X

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

senko said:

ya bu arada ben konudan o kadar uzağım ki
şeyi anlamadım
şimdi iphone8 de mi yeni çıktı?
2 yeni modeli aynı anda mı çıkarttılar

Ya hiç önemli bişii yok senin adına senko..Benim de tabii. O heyecan 3-4-5 serisinde kaldı..6 dan beri umut yok..

Ama soruna yanıt evet 2 yeni (biri 7 nin upgrade hali), diğeride windowz gibi edition 9 skip > iphone 10. 10 daha iyi (değil)..Hadi iyi uykular.
Sosyal ağlarda paylaş

İos candır. 2014 de ilk akıllı telefonum olan iphone 5s aldım. Eşime ise samsung w, lg g3, asus zenfone aldık ve asus mu daha çok gidecek benimki mi bilmiyorum. İphone pahalı mahalı deniyor ama iphone almak tasarruftur. Gerçi ekran küçülüğü ve 16 gb kapasitesi yetmediği için yeni model alırsam alırım. Şu an bi yavaşlama vs yok ve ios 11 i yükleyeceğim bakalım. Memnun olmayanlar kafa karıştırıyor şu an bekleyişteyim.

Birde şu durum var. Benim 5s zamanında 2000 tl idi. Eşimin telefonlarını sırasıyla 750-1400-1150 aldık. Arada yaşanan yok kamera bozuldu, yok yavaşladı stresleri, can sıkıntıları ise cabası.

Şu an sıfır ip 5s 1800 e kadar fiyat çeken var ve 2. el satsam sanırım 700-1000 civarı fiyat çekiyorlar. Samsung w var mıdır piyasa da bilmiyorum. lg g3 e ise 300-800 arası değişen karmaşık bir piyasası var. asus zenfone ise 750 veren çıkar mı şüpheli.

İphone x çok pahalı gelecek piyasaya ama ben elimdekini ullanmaya devam edip yeni modeller ve zaman geçtikçe ucuzlama durumuna göre iphone x, iphone 8 veya 7 arasında seçim yapacağım

Samsung galaksy s4-5-6 alıp yıllarca kullananda var fakat iphone bir başka
Sosyal ağlarda paylaş

Benim sana tavsiyem ios11 yükleme. Daha da yavaşlayacak.
Benim çevremde gördüüm uzun yılalrdır aynı ayfonu kullanıyorum yavaşlama yok diyenlerin telefonları deli gib yavaşlamış oluyo ama adamlar farketmemiş ooluyolar birden bire olmadıgı için.

Annemde ipad air var (5s ile aynı işlemci oldugu için söylüyorum) deli gibi yavaş alet. Bir tek onu kullanırsan farketmiyosun, öyle kullanılmaz durumda degil, ama yavaş mı dersen aşırı çok yavaş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
iPhone 7 Plus'a kurdum, ilk başta animasyonlarda donma falan oldu ancak sonradan düzeldi. Şuanda önceki iOS sürümleri gibi akıcı bir şekilde çalışıyor. İlk 1-2 gün boyunca iOS'un oturması için dedikleri gibi süre tanımak gerekiyor, sistem arka planda yeni iOS için optimizasyon işlemlerini yapmaya devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:

iPhone 7 Plus'a kurdum, ilk başta animasyonlarda donma falan oldu ancak sonradan düzeldi. Şuanda önceki iOS sürümleri gibi akıcı bir şekilde çalışıyor. İlk 1-2 gün boyunca iOS'un oturması için dedikleri gibi süre tanımak gerekiyor, sistem arka planda yeni iOS için optimizasyon işlemlerini yapmaya devam ediyor.

abi iyide ben soğudum yani ostan 2 gündür, telefonu satmayı düşünüyorum, şunu düşünüp çözselermiş keşke release etmeden, adeta benim o stabil telefonum gitti, her an bir sorun çıkabilir diyen bir android geldi, e ben apple'ı arkasındaki elma için almıyorum ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Tony_Stark said:

orc_lord said:

abi iyide ben soğudum yani ostan 2 gündür, telefonu satmayı düşünüyorum, şunu düşünüp çözselermiş keşke release etmeden, adeta benim o stabil telefonum gitti, her an bir sorun çıkabilir diyen bir android geldi, e ben apple'ı arkasındaki elma için almıyorum ki.

Bi telefonunu açıp kapatsana, telefonun aşırı yüklü değilse arka plandaki işlemlerin biterek normalde dönmüş olması lazım :D
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:

Tony_Stark said:

orc_lord said:

Bi telefonunu açıp kapatsana, telefonun aşırı yüklü değilse arka plandaki işlemlerin biterek normalde dönmüş olması lazım :D

yandaki tuştan açılıp kapanıyordu değil mi :D

tamamdır böyle deneyeyim
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...