Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurban Bayramı 2017

Fistan

Öne çıkan mesajlar

benim gibi inançsızlar için zor zamanlar. bir an önce bitse diyorum. millet o kadar meraklı ki bayramının kutlanmasına. o kadar gönülden kutluyorlar ki bi de şaşırıyorum. sanki gökten kurbanlık hayvan geldi hikayesi 1 haftalıkmış gibi. her seferinde taze bu coşku.

10 gün tatil olması da işin komik kısmı tabi sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

bu kadar strese girmis hayvanin etinden de bi mok olmaz, dry aged antrikot varken

Ahaha diger hayvan dry aged olcam yayy diye kendini mi kesiyor :)

Dana eti beklemeden bisiye benzemiyor ama, dry aged olmasa da beklemesi lazim az
Hayvanin eti 3 saat sonra onume gelince cok lezzetli olmuyor
Sosyal ağlarda paylaş

abi şeyi anlamıyorum ya

birbirini iş yerinde falan her gün gören insanlar niye bayramlaşır. yıllardır görüşmemişiz gibi bi gülerek geliyor OO İYİ BAYRAMLAR falan diye. lan git, dün gördüm bişi yoktu, yarın yine görücem. bi de sonsuz çalışandan gelen iyi bayramlar bla bla dinli spiritüelli c/p mesajlar var, o zaten fw mail seviyesinde artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

abi şeyi anlamıyorum ya

birbirini iş yerinde falan her gün gören insanlar niye bayramlaşır. yıllardır görüşmemişiz gibi bi gülerek geliyor OO İYİ BAYRAMLAR falan diye. lan git, dün gördüm bişi yoktu, yarın yine görücem. bi de sonsuz çalışandan gelen iyi bayramlar bla bla dinli spiritüelli c/p mesajlar var, o zaten fw mail seviyesinde artık.

benim aile silme ateist ama bayramda aramiyinca ariza cikiyor duzenli gorustugumuz halde -_-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...