Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Divinity: Original Sin 2

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

HellHound said:

ben de tactician modda oynuyorum ozellikle en basta durum felaket, ozellikle item olmamasi yuzunden, sen 3 armorlik donla geziyorsun dusman 70 armor... ite kaka biraz ilerleyince duzgun silahlar bulup armorlari butun grup icin duzeltince toparlandi durum ama ilerde "aha seni odaya tikadik, butun etrafini hp/armor boostlanmis 20 dusmanla doldurduk eyvallah" encounterinda kanser olma ihtimali yuksek

öyle birşey olmıyacak . ama ahahahahaha diye gülmek istiyorsan rogue+invis potion + pickpocket sende 3 lvl fazla adamın yumrukla dalması güzel oluyor. :) tabii biraz hızlı olman gerek ve uygun savas alnı lazım yoksa yakalıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

İlk 2 turda biz de oturtamadık party'i de 3.de tamamız artık:

Ranger Huntsman/Fire
Wizard Geo/Fire/Necro
Knight Warfare/Polymorph/Fire
Enchanter Water/Air/Necro

Undead Wizard'a Thievery abanınn oyun başından itibaren(Sneak'e gerek yok, lockpick ihtiyacı da yok). Level 2'de her vendor'dan 3 skill book çalıp erkenden karakterlerin Memory'e abanaraktan spellcasterlarda 10+, Knight/Ranger'da 5+ skill'e çıkınca baya rahatlıyor oyun.

sadece fikir olarak söylüyorum . party inde cok önemli bir class eksik oyunda ilerleyince eksikliğini duydugunda anlarsın cünkü moblardan cok gelicek o classta . combatlar ekstra rahat ve güzel olucak ipucu veriyim.

cc + cc + cc + cc ve yine cc
Sosyal ağlarda paylaş

köpekler :(

Act1'deyim hala, karşılaştığım tüm köpekleri öldürmek zorunda kaldım. İlkinde rasgele mapte dolaşan köpekle konuştum, baktım şirinlik yapıyor et vereyim dedim. Verdiğim et insan etiymiş, köpek ben yamyam değilim deyip saldırmaya başladı, öldürmek zorunda kaldım.

İkincisi kalenin içinde kafese atılmış bir köpek vardı, deneylerle modifiye edildiği için mercy killing yaptım.

Üçüncüsü kaleden çıktım, yine savaş alanının yakınında efendisi ölmüş bir köpekle karşılaştım, boşuna beklerken ölmesin diye masterının öldüğünü iyice açıkladım, dellendi sourcer'ım diye bana saldırdı ve öldürmek zorunda kaldım :( Niye böyle ya.

Sosyal ağlarda paylaş

Collar Removal Şeysi

Şimdi arenda görevini yapıp benim karakterin collarını çözdüm. Tüm partidekileri sökmek için gizli köyü de buldum. Köydeki herkes ile konuştum. Gareth gareth deyip duruyorlar. Tamam dedim Gareth'i bulayım ben. Most Dangerous When Cornered questini aldım yani.

Ancak Gareth'in olduğu kaleye giremiyorum.

Shrieker'i geçemiyorum. Bunu geçmek için bilmem ne wand'ı lazımmış. Hadi dedim bunu bulayım.(Belki de sattım bi vendora bilmiyorum). Wand'ı bulsam Shrieker'e wandı kullanmak için colların çıkmış olması lazımmış. Ulan zaten collar çözme questi için gidiyorum oraya, saçma geldi bana.

Hadi ikinci yolu deneyeyim dedim (gerçi burası Gareth'e ulaşıyor mu hala emin değilim). Burninig Pigleri geçince, kuzeye doğru az ileride Voidwoken Deep diye bir yaratığın encounter'ı başlıyor. NPC'ler lvl6 diyor ama kesmenin imkanı yok.

Ben bu Gareth'a nasıl ualşacağım. Derdim büyük.

Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Collar Removal Şeysi

Şimdi arenda görevini yapıp benim karakterin collarını çözdüm. Tüm partidekileri sökmek için gizli köyü de buldum. Köydeki herkes ile konuştum. Gareth gareth deyip duruyorlar. Tamam dedim Gareth'i bulayım ben. Most Dangerous When Cornered questini aldım yani.

Shrieker'i geçemiyorum. Bunu geçmek için bilmem ne wand'ı lazımmış. Hadi dedim bunu bulayım.(Belki de sattım bi vendora bilmiyorum). Wand'ı bulsam Shrieker'e wandı kullanmak için colların çıkmış olması lazımmış. Ulan zaten collar çözme questi için gidiyorum oraya, saçma geldi bana.

Hadi ikinci yolu deneyeyim dedim (gerçi burası Gareth'e ulaşıyor mu hala emin değilim). Burninig Pigleri geçince, kuzeye doğru az ileride Voidwoken Deep diye bir yaratığın encounter'ı başlıyor. NPC'ler lvl6 diyor ama kesmenin imkanı yok.

yandan yandan yürünüyo
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Collar Removal Şeysi

"baska bi cozum"

abi wand disinda bi cozum daha var. Eger haritadaki su dragonu oldurmez questini yaparsan sen shriekerlerin yanina gittiginde senin icin yikiyor ucup onlari

Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

ha evet simdi hatirladim yandan yandan gecebiliyorsun onu

dreagloth said:

garet in yanına giderken bir tane var, bodoslama gidersen gg, kenarrdan yürünüyor, asmayı çıkınca da onun tarafa çok yaklaşmadan combat a girilebiliyor

Günümü kurtardınız ya. Yandan yandan yürüyeyim ben. Sarmaşık var demek. Hmmmm. Bulurum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...