Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Divinity: Original Sin 2

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

Ben daha girişmedimde pickpockete bir iki güzel trick okudum.

1. 1 char 1 kere çalabiliyor 1 npcden o yüzden Merc kiralayıp pickpocketi maxlayıp şehir turu yapılabiliyormuş.
2. NPC'nin invoya 1 adet bir şey bırakınca tekrar pickpocket yapabiliyormuşssun.

Barter da da NPC'ye kap kacak hediye edince fiyat politikası iileşiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

hööffff

Mastering Source u bitirdim, gemiyle yeni diyarlara gidip itlik serserilik yapmaya devam edecektim, Gareth malı yüzünden gidemiyorum. Burying the Past questini de yaptım bitirdim ama gelmiyo ibne gemiye, onsuz devam edip sonraki chapter da questlerden eksik kalmak da istemiyorum poffffffffffff sinir oldum 2 gündür bekliyorum fdsfsdfs

Sosyal ağlarda paylaş

bugün gelen peçle journal saçmalıkları düzelmiş. en azından benim karşılaştıklarım. (act 1)

slane düzelmiş. burning pigs'i ben bozdum amadia'nın kalbini kırarak, ona yabacak bişey yok. imprisoned elf düzelmiş, withermoore reis düzelmiş. call to arms düzelmemiş. slane tesla coil'leri patlatmaya geliyormuş normalde, bende olmadı o. wand'la kendim patlattıydım. oralarda bişeyler trigger'lanmadı sanırım. whatevs. o bıyıklıyı paladin kılıklıyı ipten aldım ya bana yeter (sturm brightblade'in hatrına :P)

rahat rahat tamamladım act'i gözüm arkada kalmadan dicem de burning piggies :( neyse söndürdük en azından.

yalnız şey oldu ya

lady vengeance'dan sonrası

hani tam OSMAN DİYE Bİ KARAKTER VARDI YA ÖLÜYORDU HANİ diye at gibi spoiler saçmadan nasıl anlatıcam bilemedim sdf. act kaç oluyor, ilk ada act 1'se bu da 2'dir heralde act 2 aşırı kısa değilse. hani ilk adadan ayrıldıktan sonra gemi memi şey oluyor ya, malady şey yapıyor hani.

reaper's coast'a gelmeyen bahmasın

ağır spo bak

save alıp alexander'ı kesebiliyoz mu diye baktım, kesebiliyormuşuz (tu) journal'da ifan kankamın işi hallettik falan yazdı. sonra ifan'ın bunu sorgulamak istemesini bahane ederek (oyunu kırarım diye korktum :P) load yapıp öldürmeden devam ettim. olaylar olaylar, bi baktık alexander yok. inşallah keseriz ya eninde sonunda, irfan'ımın işi çözülsün.

bi de ilk adaya çıktığımda red prince'i almıştım gruba. sonra dedim fane'siz olmaz, ifan zaten ifan, sjw romance var mı diye bakmak için lohse'yi de alsak (bi de biri kurukafa biri assassin, ben sebille derken iyice edgy olduk içim karardı. bard mard neşe katsın. dedim ama demon falan çıktı bunun da içinde sdkjhds) derken kovdum red prince'i ama journal'de duruyordu hala. o ruhlu ağaçlı yerden çıkınca bi baktık rip red prince olmuş journal'da. hiç sevmezdim zaten de cüce reis (beast) ölmemiştir umarım. eklemeyi düşünmüyorum gerçi lohse'nin başına bişey gelmezse ya da sebille'le VERECEKSİNİZ O MASTER'I BANA diye lone wolves'a savaş açıp ifan'la birbirimizin gırtlağına çökmezsek. (fane zaten hepimizi gömer gene sdf) ilk dragonaj'ın sonundaki gibi tüm companion'larla mega kavgaya gireriz diye düşünmüştüm, grupta olmayanlar gg olduysda üzülürüm. (beast için yani :P)

gerçi birbirimize giricez dedim ama ilginçtir zaleskar'la ilk ifan'ı konuşturdum, imba crossbow'u aldı. sonra sebille'le konuştum zaleskar'la. kavga çıkmayan bi diyalog seçeneği bulamadığım için kestim bunu mecburen. çok da bi kan davam yoktu halbuki, istediğim bilgiyi verse yolumuza gidecektik ama persuasion fail oldu ne yapsam. ifan'ın da gıkı çıkmadı garip bi şekilde. bizzat örseledi hatta. neyse işte ilerde çok pis karşı karşıya gelicez gibime geliyor. bakalım belki istihbarat için lone wolves'un pis işlerini yaparak çözebiliriz olayı.

MASTER SENİN İÇİN GELİYORUM BEBEYİM, GÜNLERİN SAYILI.

anlattıkça gaza geldim sdfsaf yarın iş olmayaydı iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

çokomantis

act2 başı spoilerı

Malady nin gemiyi diğer dünyaya geçirmesinden sağ çıkmıyorlar malesef :(, aşağı kata indiğinde yanına almadığın origin karakterlerinin ruhların kendi aralarında konuştuklarını görebiliyorsun hatta

(ama act 1 de yanına alıp görevlerini vs yaparsan bu durum değişiyor mu bir fikrim yok açıkçası denemedim )

Sosyal ağlarda paylaş

Boneslark said:

çokomantis

act2 başı spoilerı

aşağı kata indiğinde yanına almadığın origin karakterlerinin ruhların kendi aralarında konuştuklarını görebiliyorsun hatta

(ama act 1 de yanına alıp görevlerini vs yaparsan bu durum değişiyor mu bir fikrim yok açıkçası denemedim )

ney?

spirit vision yanıyor karakterde ama gemi boş? güvertede rüzgar şeklinde ruhlar geçiyor ama aşağılarda falan kimse yok? sadece o mercenery kiralayan mal var sergeant bilmemne. GENE Mİ BUG'LANDI YA DELİRTMEYİN BENİ

Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

ney?

spirit vision yanıyor karakterde ama gemi boş? güvertede rüzgar şeklinde ruhlar geçiyor ama aşağılarda falan kimse yok? sadece o mercenery kiralayan mal var sergeant bilmemne. GENE Mİ BUG'LANDI YA DELİRTMEYİN BENİ

Spirit vision açmıyorsun gemi fight ını yaptıktan sonra öbür taraftayken mirror un olduğu katta çıkıyordu ruhlar.
3 kez tekrar başlayıp bu fight ı geçtim, sadece 1 kere denk geldim. herhalde hızlı olmak gerekiyor, npc ler kendi aralarında konuşup yok oluyor

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...