Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Artifact

Aceace

Öne çıkan mesajlar

yumy said:

750 like 2300 dislike videoda asdf

Ne bu nefret anlamadım. Kart oyunu işte çıtır çerez, cayır cayır da oynanır yani. Millet cidden ruh hastası ya yorumlara falan bak adfsd babalarının şirketi sanki

nefretin çoğu adamların her şeyinin kopya olması.
blizzardın ürünlerini öylesine sömürdüler ki doyamayıp hala onların kopyası oyun üretip paylanmaya çalışmaları milleti tilt etmiş.
kimsenin ticari olarak +- düşündüğü yok, tamamıyle dışarıdan bakarak tiksinmelerine sebep olan bu vaziyetten dolayı öfke kusmaları.
müşteri her zaman haklıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

bir ekside ben verdim videoya, mis. transactionlarla milleti sömürmek için aptalca şeylerin peşinde koşacaklarına gitsinler adam akıllı oyun yapsınlar, parası neyse verelim.

valve'nin dota 2 chestlerindeki sömürüsünü ve RNG dolandırıcılığını iyi bildiğim için yanına bile yaklaşmam bu oyunun. kart oyunu için Gwent yeterli gayet, illa para vericeksen de MTG var.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

yumy said:

Ne bu nefret anlamadım. Kart oyunu işte çıtır çerez, cayır cayır da oynanır yani. Millet cidden ruh hastası ya yorumlara falan bak adfsd babalarının şirketi sanki

blizzardın ürünlerini öylesine sömürdüler ki doyamayıp hala onların kopyası oyun üretip paylanmaya çalışmaları milleti tilt etmiş.
kimsenin ticari olarak +- düşündüğü yok, tamamıyle dışarıdan bakarak tiksinmelerine sebep olan bu vaziyetten dolayı öfke kusmaları.

Ne blizzard'ın ürünü kart oyunu mu blizzard ürünü? Dota mı? ajsdhfakj
Sosyal ağlarda paylaş

Demek PATİDE bile, blizzardı orijinal, diğerleri onu kopyalıyor sanan insan varmış. Vay be...
Wow daki sistemleri yıllar önce başka oyunlarda oynamışken, o oyunların bile wow dan çaldığını söyleyen insanlarla tartıştığım ve haksız olduğumu söyledikleri günleri hatırladım :D

blizzard orijinal arkadaşlar zorlamayın :D
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

yumy said:

bu nasil muazzam bir cehalet, allah kurtarsin
Sosyal ağlarda paylaş

dota 1 miş, mmo imiş, kart oyunlarıymış.. BUNLARIN HEPSİNİ BLIZZARD YAPTI! hatta overwatch da orijinal, yıllar önce oynadığınız overwatch tarzı oyunlar bile blizzard dan çalındı.

Siz bilmiyorsunuz arkadaşlar, blizzard hariç tüm oyun firmalarında ZAMAN MAKİNASI var. Hepsi geleceğe gidip, blizzard dan çalıyor. Biz aptal olduğunuz olduğumuz için bunları bilmiyoruz. Blizzard ı savunan oyuncular büyük resmi gördüğü için savunuyorlar. Cahiliz kabul edelim.

edit: çokmu dolmuşum ne?
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

burada bahsettiği olay valvenin dota1 den arakladıkları sanırım. Doğal olarak blizzard'dan araklamış oluyor bir şekilde.

Yok abi öyle birşey dotayı parasıyla aldı adamlar oyunun geliştiricilerinden. Blizzard dünyasına ait olan karakter isimleri vs. hepsi değiştirildi zaten. Dota 1'in geliştiricisi icefrog da valve ile çalışıyor. Baya aynı insan sorumlu yani dota 2 ile dota 1 den.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...