Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Artifact

Aceace

Öne çıkan mesajlar

• 11 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
hearthstone pro'ları bunu övüp övüp bitiremiyor. savjz ve stancifka buna geçeceklermiş.

tek kötü yanı, hearthstone'a göre çok daha pahalı olacak gibi gözüküyor. ve kartlar bildiğimiz pazarda yani market place'te satılacak insanlar tarafından. güçlü kartların uçup gitmemesi için bir sebep yok, hele az çıkan kartların...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi "trading cart game gibi trading cart game olmasın" işte. Hartston'u benim gibi adamların oynayabilmesinin nedeni o.

Olmasın abi trade. Trade demek über pahalı kartlar demek. Über pahalı kartlar p2w demek. Adam boarda 750 dolarlık kart koymasın. Benim için de erişilebilir olsun.

Sana sallamadım aslında... Volvo'ya salladım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yok. Yıllarca MTGO oynamış biri olarak öyle uber pahalı olmuyor. Çoluk çocuktan sıyrılıp, normal bir hobi gibi oynuyorsun paranı harcayarak. Çalışan adama daha iyi oluyor. İstediğim bir desteyi hazırlayayım, 200TL vereyim, o desteyi alıp oynayayım olacaksa daha iyi gelir bana sahsen. İstediğim zaman desteyi satabileceksem de zaten hiç sorun kalmaz.

MTGO'ya harcadığım paradan daha fazlasını geri aldım (dolar bazında) kartlarımı sattığımda ben (kazanılan ödüller ve yapılan öngörülü tradeler düşünüldüğünde).

Hiç düşündüğünüz gibi değil MtG kıvamını yakalarsa. $750 kart olmaz. Tier 1 MTGO destesi $150 filan zaten en popüler formatta.
Sosyal ağlarda paylaş

dediginiz gibi bir sekilde p2w olursa oynanmaz ki abi.. baya accessible olmasi lazim oyuncu sayisini arttirmalari icin..

1 ay once lotr lcg cikti mesela.. bundle olarak alsan bile campaign'i full acmaya yeterli olmuyordu.. bir tepki yagdi, releaseden 2 gun sonra tum oyunculara ilk campaign'i hediye ettiler direkt..

baya rekabet var digital card game piyasasinda.. HS ile yarisabilmek icin ekonomiye dikkat etmeleri lazim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Tier 1 deste $150 olursa olur işte. Zaten çoğu ucuz kart trade ile elde edilir, $50 gibi harcayarak eksik kartları alırsın.

Daha üstünü kaldırmaz zaten. MTGA geliyorken hiç kaldırmaz.

İki oyun benim kapasite burada. MTGA ve TESL gideyim diyorum. Ama duruma göre Artifact gelebilir TESL yerine. Epey takıldım TESL ile ama yerine gelenler çok sağlam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...