Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2017-2018

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Stockton, Steve Nash ve Jason Kidd benim canlı izlediklerim arasında topla en bütünleşmiş adamlardı herhalde. Baya kendi uzvu gibi kullanıyordu bu adamlar topu. Sonraki nesillerde ne kadar iyi PG'ler çıkmış olsa da hiç biri aynı izlenimi vermedi.
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü "oynatan" point guardlardı, "delici" point guard geliyor artık hep, rosedu irvingdi westbrookdu.

bence bir chris paul bir de john wall o eski tarzda sayılır heralde aktif oynayanlar arasında. hadi bir de top tier olmasa da olduğu kadar ricky rubio.

lonzo patlamazsa yeni jason kidd gibi olucak diyorlar sırf o yüzden dua ediyorum 8-)

jason kidd muazzam savunmacıydı gerçi o hep es geçilir
Sosyal ağlarda paylaş

ya daha sezonun ikinci maçı, üstüne dünkü açılış malum, marcus smart sığırı sabahtan beri anıra anıra kendini yere atmaktan bir hal oldu

bucks kazanınca içimin yağları eridi resmen

dün haywardın ayağını kırdığı pozisyonun bir benzerini flopladı falan, bok herif
Sosyal ağlarda paylaş

OKC inanmış

Russ-melo-pg13 21-22-28 attılar, NY ölçü olduğundan falan değil de, WB koçbaşı gibi yüklenmek yerine milleti beslemeyi düşünüyor 16 assistle mi ne oynuyor

melo sonunda 4 numara oynuyor, pg13 savunmada kasıyor hücumda isolation istemiyor

...melo jab step spamlamıyor

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/masonry/000/891/045/8ae.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

vucevic'in eli düzgündü her zaman ya. bi de bu yaz oturdu 3 ay üçlük çalıştı. ama tabi bu kadar atmasını beklemiyordu heralde kimse

vucevic hep kelebek bilekliydi de davardı işte, tercihleri hep yanlıştı.

bu sene gerçi eurobasket'te canlı izlemiştik arkadaşla, bayağı hoşumuza gitmişti çekelim bunu demiştik de 4 ligimden birinde aldım sadece, o da 3 liginden birinde çekti sadece sfdsda

Alınırmış yani, gayet iyi başladı sezona.

Özellikle FT düzeltmiş. şuana kadar totalde 8/10 attı.

Gerçi genel olarak uzunların neredeyse büyük kısmında FT'de düzelme var. Bayağı çalışmış çoğu belli. Bi Drummond öküzü aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hadi curry zaten hep böyleydi ama durant resmen şu okc -> gsw geçişi olduğundan beri adeta kanına çirkeflik enjekte edilmiş gibi. o yüzük gösterme hareketi falan nedir tribündekilere. sanki onlarla yarışıyo yüzük almak için lol safsafd

şu memphis'in her sene böyle takımlardan birine ders vermesi olayına da hastayım yıllardır. marc gasol bebeğim ya. fundamentalına kurban.

klay thompson'a çektiği hareketi hangi pivot yapabilir ya. belki 2 3 sene sora kat anca.

https://www.youtube.com/watch?v=goHurm5hchY
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

yüzük mü göstermiş orta parmak mı? bi de var mı video veya foto, onu göremedim.

orta parmak değil ya direk yüzük parmağını gösteriyo zaten işarette ediyor aynı zamanda

https://streamable.com/ethqm

aşağıdaki de curry'nin hareket

https://streamable.com/vxko1
Sosyal ağlarda paylaş

eyvallah. durant için reddit'te birileri orta parmak falan yazmıştı da ondan sordum.
yüzük göstermek ne ya, orta parmak göster daha iyi ashdfusadhfu.

bu arada curry de iyi alıştı bu mouthguard atma olayına he. verseler keşke 5 maç ceza da aklı başına gelse ama 1 verirler büyük ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

ya maçı izlemedim ama curry'e baya bir faul çalınmadığını söylüyorlar. maç sonunda o yüzden çileden çıkmış olabilir tabi. kerr maçtan sora "onlarca insanın hayatını tehlikeye attığı için 10 maç almalı" gibi bir yorum yapmış curry'nin olay için. iyice tüy dikmiş resmen bence. hani fazladan maç vermiş olsalar dalga falan geçersin de daha olay yeni olmuş. ne ceza olacağı belli değil. dişliğini çıkarıp hakeme fırlatan adamı oyundan atmasınlar mı ne bekliyor yanide böyle bir yorum yapıyor olay hala daha sıcakken çok saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...