Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2017-2018

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

3 çeyrek izledim macı yattım sonra. 1 basketi vardı uzaktan her attığı karavanaydi ben onu yazdığımda devreydi sanırım. 3. Çeyreğin ortalarinda Houston gardını indirdikten sonra tüm şutları sokmus. Chris paul da ayni şekilde 3 çeyrek macı sattı. Fark 20 olunca atmaya başladı. Maç sonu istatistikleri ile yapmadım ben o yorumu.

12/5 üçlük atmış. Ben o yorumu yazdığımda 7/1 di. Sonra ger attığını sokmus.

Ha o dakikaya kadar pota altında baya iyiydi curry, chris paul da o da yoktu. Çok çok kötüydü adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Son maç Lebron 44 attı ama o kadar isteksiz gibi gözüktü ki sahada, resmen bu çöplükte oynamak artık zor geliyor adama gibi geldi.

Onun dışında morris'e çok güzel kapak oldu "bu ligde Lebron'u en iyi ben savunurum" demecinden sonra, deplasman maçlarında ağzına ağzına vurdu kral. Faul problemine erken sokup savunmacısını bile değiştirtti.

Maç çalmak için şu Boston'daki 2 maçtan birinde başka birinin parlaması şart. Lebron tek başına deplasman alamıyor, onu gördük. Love, Korver falan birilerinin skora ciddi katkı yapması gerekiyor 5. maçta.
Sosyal ağlarda paylaş

valla moris'e kapak olacak bişi yok ztn lbj'i durdurabilen yok ligde. 2 maç boyunca iyi savunma yaparak durdurabilmek bile büyük iş. boston ztn deplasmanda 1 maç kazandı playofflarda. bütün olayı içerde oynadıkları basketbol gibi gözüküyor. 5. maç çok kritik o yüzden. cleveland bu maçı alamazsa seriyi kaybeder gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

cavs'taki en büyük balon yalnız love ya şuan.

herif normal sezonda akarken dedik bu sene po'larda yardımcı olurda resmen kralın da hızını kesiyor kötülüğü ile.

adam yaptığı iyi şeyleri de yapamamaya başladı, bırakın yani savunmasını geliştirsin tam oyuncu olsun vs. olayını geçtim.

ben ki love'a hayran adamım, fantasy'de takımlara çekerim paso, ben bile ağır sövdüm üst üste.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

7 maç falan olmasın. Flop Master 2'linin finale çıkmasını istemiyorum. İğrenç herifler ya

direk bu ya, ne diye millet sakal diyip duruyor abi maçları izlemeyip espn de fotolara mı bakıyorsunuz? herif in sakalına dokunuyorlar 3 metre uçuyor adam. tam bir rezil ya bu adam.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan bütün tahminlerim yalan oldu iki seride de sadadfsadf

gsw fazla mı saldı yoksa cidden houston bu kadar iyi miydi çözemedim.

boston'un deplasmanda maç kazanamayacağını tahmin etmek lazımdı aslında ama ilk iki maçta okadar iyi oynadılar ki güzel göz boyamışlar. lbj'in deplasmanda maç alma ihtimali yüksek ama ben yinede boston elicek diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Harden'i ben de cok sevmiyorum da GS de az cirkef degil kaybederken. Ayrica CP3 reyiz..

Ayrica gucun bu kadar konsolide olmasi hosuma gitmiyor. Durant NBA'de acik ara en sevdigim oyuncu olabilir belki yillardir ama yine de 2015 GSW'yi su takima tercih ederim. Ayrica tempoyu coook az macta bulabildiler bu sene. Playoff dahil. Cok zorluyorlar izolasyonu, gereksiz sut tercihleri vs..
Sosyal ağlarda paylaş

rox fazla iyi ritim buldu mu, gsw'de ise ego şişkinliği var kendilerine denk takım geldikçe kuduruyorlar daha da çıldırıyorlar ve kontrol yitiriyorlar belli artık net şekilde. 2-3 haftadır zaten full konuşuluyor bu olay ki sezon genelinde de belliydi özellikle yine rox'un koyduğu maçlarda.

neyse tatlı oldu. rox buradan gelirse çok tatlı olur ya, şu gsw köpekleri dağılsın artık iyice. nba tarihinin en çirkef piç takımlarından biri net şekilde. hak ettiklerinden fazlasını kazandılar yeter artık...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...