Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2017-2018

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Ya ekstrem ve hatta saçma bir örnek olacak belki ama LeBron şimdi bu seneyle birlikte 8. kez finallere çıkıyor.

LeBron en son final kaçırdığında yani 2010 yılında şuan ligde bulunan oyuncuların %78'i daha lige giriş yapmamışlar.

8 yıl ciddi bir süre kabul ama bu süreçte bir ligdeki oyuncular sirkülasyona dayanamıyorsa ve geriye sadece %22'lik bir kısmı kalabiliyorsa demek ki harbi belirli bir seviyede kalıp, sıkıcı bile olsa bir şeyleri istikrarlı tekrarlayabilen adamlar harbi çalışmaya önem veren, değerli adamlardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Olay zaten bir yerden sonra mental. Cogu sporcunun zaten genelde tavani az cok ilk yillarinda ortaya cikiyor. Mental olarak bunu devam ettirip calisanlar zaten o farki koruyanlar oluyor.

Spordaki en zor olaylardan biri en tepede kalabilmektir. Jordan'i Jordan yapan zaten hep buydu aslinda, adam tepeye 7 senede cikabildi ama ciktiktan sonra indirebilen olmadi. Dusunsene herkes seni yenmeye calisiyor, herkes belki 2-3 kat efor sarfediyor seni yenebilmek icin. Bu sadece fiziksel degil.

Su an Lebron'da o seviyede. Herkes indirmeye calisiyor, iste 20'lik Tatum bir smac vurdu mu ustunden kendini kral saniyor anlik bile olsa, cunku savas mentale donuyor artik. Ki Lebron o kadar trashtalker bir adam da degil, Jordan sana 50 atacagim diyip 50 atan bir adamdi. Cok ozel insanlar bunlar. O yuzden tadini cikarmak lazim izlerken.
Sosyal ağlarda paylaş

D'Antoni de çok şanssız adam ya. Phoenix zamanı SAS ve Dallas, Houston zamanı GSW gibi franchise'lara denk geldi, herif bir NBA finali göremedi. Bu play-off'lara Lebron'un tek adam şovu damga vurdu da, Durant de çok fena oynadı lan. Yılan mılan ama salt skorerlikte LBJ seviyesinde resmen. Neyse, GSW'nin şampiyonluk hayırlı olsun; Lebron'un şampiyon olması çok büyük hikaye olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Scalanova said:

Ben su ana kadar hatirladikca sinir oluyorum takim ve jr in durumunu dusunemiyorum.

Herifin skordan haberi yoktu kesin.

LJ yerinde olsam kafayi yerim ya . Adamin cevabi kabahatinden beter ya. Bu adama 12m cap vereni merak ediyorum.

https://www.reddit.com/r/nba/comments/8o0d5v/jr_smith_on_why_he_didnt_go_up_for_a_layup_i_saw/?st=JHXV72KZ&sh=0f6a1a1c
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...