Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2017-2018

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

https://i.hizliresim.com/qJzgDd.png

tibadu iyice bokunu çıkardı süre işinin. dün kat 48 dakika oynamış. butler'ın ortalaması 41 dakika ztn sezon boyunca. ulan takımın 6. adamı jamal 16 17 dakika oynuyo. shabazz, brooks falan gibi en azından 12 13 dakika alabilecek adamlarda var hiç oynamayan.

ek: bu arada bu maç uzatmaya gitti yani 48 dakika ile tüm maçı oynamadı kat toplamda 60 dakikanın 48'ini oynadı onuda not olarak düşeyim.

şikago zamanı yediği boklardan ders almamış belli ki. rose'un sakatlığının gerçekleştiği maç şikago 12 13 sayı öndeydi mesela maçın bitmesine 1.30 falan kala yinede hala ilk 5le oynuyodu. umarım kat'a wiggo'ya, butler'a bişi olmaz.

bu da lig lideri boston celtics oyuncularının süre ortalamaları

https://i.hizliresim.com/7yjOnN.png
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız rakipte de Ben Simmons, Embiid ve Saric 40 oynamış.

Kadroyu homojen kullanmak konusunda Brad Stevens, kullanmamak konusunda ise Koç T çok uç örnekler ama tekil baktığın zaman 35 dakika+ oynayan çok fazla oyuncu var bu sene. Özellikle Ante, Harden, WB gibi adamların sırtına binip gidiyor takımları. Lillard-CJ ikilisi dinlenmiyor neredeyse falan Portland'da

Fakat Wolves bokunu çıkardı tabii. İlk 5 ile başlayıp bitirecek neredeyse. 2004 Pistons gibi
Sosyal ağlarda paylaş

klasik tibodu ya, garip gelmemesi lazım. bu adama iş verenlerin kabahati ya, yani en azından geleceğe yönelik çok fazla potansiyelin olduğu bir takımda iş vermek diyelim.

tamam bir yandan oyuncu gelişiminden de iyi anlayan bir adam ama rose'a yaptıkları yüzünden bile böyle organizasyonların kapısından sokulmamalı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cavs are 'way off' on potential trades for Marc Gasol or DeAndre Jordan.

Marc'ı alırlarsa net şekilde şampiyon falan olabilirler. Tabii kimi verecekler, Love - James - Wade - Isiah dokunulmaz desen zaten gerisinde adam kalmadı asdsdfsd

Hani Memphis'te gerçi Marc'ı bayağıdır takaslamak istiyor ama Boston istediğinde yanlış hatırlamıyorsam teklifi hafif bulmuşlardı. Cavs onlardan daha yukarı falan çıkamaz ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Rockets'in de kadro dar ama Harden harbi muazzam sezon geçiriyor. Bence GSW'den daha yüksek şansları ya düzenli bir hazırlık ile birlikte. Sürpriz çkabilir bence de Batı'da.

Geçen senelere göre byağı zorlanacak GSW playofflarda mesela eminim. Öyle süpüre süpüre gitme ihtimalleri pek yok. Finale yorgun çıktılar mı her şekilde handikap onlara en kötüsünden.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

lebron ama hala aynı lebron, nası bakıyorsa kendine, helal olsun.

lebron geçen haftaya kadar bazı statlarda kariyerinin en yüksek rakamlarında falan geziyordu hehueh

ringerda kendisine bakmak konusunda ne kadar takıntılı olduğu ve bunun için ne kadar para harcadığı hakkında bir yazı vardı hatta, inanılmaz gerçekten

gswnin ben de çok daha çetrefilli bir yoldan geçiceğini düşünüyorum bu sene. İlk turda okc pelicans melicans gelirse değme keyfine zaten. Sonra minnesota gelicek 3-0 laylaylom giderken jimmy manyağı kasıcak turu uzatıcak falan. Daha playoffda sakat olmayan cp3lü rocketsı var, dedeleri var.

bir de antetekumponun daha primeından geçmemiş lebron savunmasını istiyorum, adam silver pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız Knicks'in artık balon mu bilemem ama derecesi akıllara zarar. Şu kadro ile %50 galibiyetin üstünde kalmak ciddi başarı. Bir de Beasley coştu son haftalarda, NBA'de en anlamadığım herif bu. 2.sıradan girince Miami'ye steal yaptı diyorlardı, Bulls Rose'u almıştı 1'den.

Sonra Rose NBA tarihinin en genç MVP'si oldu, tabii şimdi onun da durumu malum. Ama Beasley çok enteresan adam gelişim ligine yolladılar deseler de şaşırmam 50 sayı atsa da şaşırmam. Porzingis'in 1(bir) sayı ile oynadığı maçta Boston'ı domine etti. Porzingis ve Tim Hardaway sakatken J.Jack-Lance Thomas-C.Lee-Beasley-Enes 5'i ile falan çıkıp OKC'yi yeniyorlar. Ron Baker giriyor bench'ten de
Sosyal ağlarda paylaş

Ron Baker'la ben de çok dalga geçtim ama iyi adam, Ntikilina'da gelecek yıllarda büyük ihtimal ligin en iyi PG'lerinden biri olacak. Domine eder diyemiyorum o kadar iyi değil ama bayağı darbe vuracak kesin. Şuan bile elit savunmacı resmen bana kalırsa.

İyi kemikleri var. Planladıkları gibi Doncic'i de alırlarsa ve birkaç düzgün FA hamlesiyle birlikte bayağı bayağı önleri açık.
Sosyal ağlarda paylaş

https://streamable.com/o7xt2

elfrid payton'ın saçlarının ztn saçmalık olduğunu biliyodu heralde herkes.

şu pozisyonda direk olarak saçlar suratına iniyo ve potayı göremediği için airball atıyo yakın mesafeden. bu ne lan. bide kontrat senesinde olucak. bu enayiyi oynatanda kabahat asdfsafdadf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...