Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2017-2018

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
griffin + willie reed + brice johnson (sen kimsin?) -> detroit

boban + tobias harris + avery bradley + 1st round pick + 2nd round pick -> clippers

http://bourbonstreetshots.com/wp-content/uploads/2015/12/blow-it-up.png.converted_1312051944-610x400.jpg

clippers açısından bakınca bradley'nin kontratı sene sonu bitiyo okeyde tobias ve boban'ın 2 senelik kontratı var. hem bu seneyi hem önümüzdeki seneyi çöpe atıyolar diye tahmin ediyorum. lou will ve deandre'yide pick falan karşısında yollayıp tanking mode on yapıcaklar 2 sene boyunca sanırım.

detroit açısından bakınca ise durum biraz daha kötü bence. drummond ve griffin dışında oyuncuları yok resmen. reggie jackson'la, ish smithle falan olucak iş değil bunların ki. bu kadar farklılaşmışken oyun drummond ve griffin'in yan yana oynayacak olması da trende çok ters geliyor bana. gerçi iki oyuncuda iyi pasörlere dönüştüler son senelerde ama yinede başka oyuncu yokken takımda 2sinin beraber oynaması nereye götürür ki detroit'i. şu anda olduğu yerden ileriye olmayacaktır bence.

griffin açısından bakarsak adam la'den detroit'e gidiyor ve upuzunda bir kontratı var. çok mutlu olacağını sanmıyorum. daha yeni filmde falan oynamıştı yardımcı oyuncu olarak üzerine komedi programı yapmıştı falan. hollywood'dan uzakta olacak olmak çok mutlu etmemiştir tahminimce.
Sosyal ağlarda paylaş

Takımım ilk kez büyük hamle yapmış yıllar sonra sjdfsjdf. Detroit 10 yıldır yapılanamadı resmen, hatta şampiyon olan kadro dahil Grant Hill'den beri ilk kez superstar olacak kadroda ama etrafı boktan(Iverson'ın oynadığı saçma dönemi saymıyorum). Blake Griffin gibi adamın LAC'da franchise player olmasını beklerdim ama kadroyu bozduruyorlar. Griffin'in pas oyunu baya gelişti bu arada, Drummond ile birlikte iyi oynarlar ama dediğim gibi kadronun gerisi leş. Ish, Tolliver, Bullock, Stanley, Kennard, Galloway falan. Reggie Jackson sağlıklı ve kafası yerinde olsa 6-7 gibi bir sıradan play-off yapabilirlerdi max.

Avery Bradley de cidden çok değerli bir parça. Her takımın isteyeceği savunması sağlam, şutu temiz, off-ball oynayan SG. Ne Boston ne de Detroit trade ederken acımadılar adama, gerçi bu sene çok istikrarsızdı

Clippers da cidden şanssız, her play-off ya CP3 ya Blake ya da her ikisi de sakatlandı düzenli olarak. Birkaç sene öncesine gidersek NBA'in en iyi top yönlendiricisi, en iyi PF'ı, en iyi çember savunucusuna sahip olup; Reddick, MBah, Crawford vs. iyi parçalar ve derin bench ile başarı gelmesi lazımdı. Batı finali bile göremediler
Sosyal ağlarda paylaş

abi cedi dün 21 dakika süre aldı ve maçın son anlarında falan hep oyundaydı. özellikle maçtan sonra inanılmaz övgüler var cediye.

espn'de haberi falan çıktı

http://www.espn.com/nba/story/_/id/22361328/cleveland-cavaliers-cedi-osman-get-more-playing-coach-tyronn-lue-says

lue maçtan sora açıklama yaptı "ona süre bulmamız lazım" diye. lbj'e yine maçtan sora sordular o da işte nba'de ilk sezonu olduğu için takımdaki çalkantılardan etkilenmiyor ona ihtiyacımız var jeff green ben ve cedi oyunda olduğumuzda her pozisyonu savunabiliyoruz falan gibi açıklamalar yaptı.

büyük gurur cidden. çok doğru yerde çok doğru işleri yapıyor. umarım ceza şutlarını geliştirir. şu anda 3 and D oyuncuları tepeye oynayan takımların en vazgeçilmezleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Cedi berbat bir koçla çalışmasına ve savunma anlamında kendisine birşey katamayacak bir organizasyonda olmasına rağmen süre bulduğunda hep katkı verdi. 138-138 giderken o son savunmada Lebron'un kucağına bıraktı resmen Butler'ı.

Love'ı kaybetmiş, IT sıçıyorken Lebron'un her türlü desteğe ihtiyacı var. Bugün sanırım deadline; canlandırıcı bir takas olmaz ise Cavs havlu atabilir 4-5 arası bir yerde bitirir, NBA şampiyonu olmaları zaten imkansız gibi ama doğuda da Boston ve özellikle Toronto'yu geçemezler bu halde. Bu senaryoda Cedi'yi daha bol izleriz, ben sezon içinde paso gelişim ligine paslanır diye düşünüyordum ama Lebron da sevince herifi tutundu gayet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...