Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig 17/18

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Peregrin said:

applev0dka said:

Fener kotu oldugundan oyle.

Bak 2 senedir futbol izlemeyen gsliler 2 haftada futbola döndü.

Yok gene de almam. Aziz gidince bi dusunurum

Aziz'i mi izliosun lan. Takim gol atinca sevincen iste iyy aziz var diyip uzulcek misin. Bos isler, aziz'e tepki tribunde bagirarak kongrede soz alarak olur.

Sen dekoder almadin diye aziz gitmez ama sen bilirsin yine de.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Aziz'i mi izliosun lan. Takim gol atinca sevincen iste iyy aziz var diyip uzulcek misin. Bos isler, aziz'e tepki tribunde bagirarak kongrede soz alarak olur.

Sen dekoder almadin diye aziz gitmez ama sen bilirsin yine de.

Aziz varken para yok, forma aldik yeter. Daha fazlasini yapmam. Biz ARMA ICIN KULUP ICIN HAYDI ELLER CEBE deyip disimizden tirnagimizdan artiricaz, sonra sahada ozan tufan serserisini mi izleyecez.
Sosyal ağlarda paylaş

araştırdım biraz, nasri de kaçıyormuş avrupadan sadfsad

şimdi şöyle, wada tarafından yürütülen yasaklı madde soruşturması varmış. yani bitmek üzereymiş. madde olduğu kesinleşmiş.

tedavi amaçlı aldığı yönünde karar çıksa da 6 ay minimum ceza alacakmış ki düşük ihtimal diyorlar. ortalama 1-2, maksimum 4 yıla kadar ceza ihtimalleri varmış soruşturma sonunda.

menez nasıl buraya gelip sakatlığını saklayıp, sözleşme kaptıysa aynısını yapacaklar tahminen. anlaşmalı transfer bile olabilir.

bi bok çıkmaz buradan yani asdfsda
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

İzleyemiyorum nasıl Göztepe? İstek baskı var mı takumda?

yok abi çok kötüydü takım. ilk yarı Geçen haftaki takımla alakamız yoktu resmen. 2. yarı daha iyiydi göztepe gol de kaçırdı ama sonuç olarak 1-0 yenildik. kayserinin attıgı ilk gol penaltı değildi. onuda beto çıkardı sonra tamamladılar. maçın hakkı beraberlikti bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...