Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig 17/18

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Geçiş sayfaları okudumda çok gol atan lig olmuşuz diye kalitesiz etiketi yapıştırılmış. Ne güzel işte bol göllü bitiyor maçlar ne kalitesizliği. Bi takım 5-0 7-0 alır tamam deriz ama öyle fark atan yok. 90. dakika atılan gollerle alınan galibiyetler var.

Şu an Göztepe, Trabzon, Beşiktaş maçlarını olduğu kadar takip ediyorum. En önemlisi kendi takımı takip ediyorum. Gene yabancı kuralı gelip Gomis , Feoghouli yerine Tarık Çamdal, Aydın izleyeceksem hiç maç bakmam ve tff düşünsün artık gerisini. Derbilerde bile 20 bin adam gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

net şekilde oyuncu ayaklanması bu ya, ipi kesilirse ersun'un çok rahat üst üste 4-5 maç kazanır bunlar.

normal ama kontrolsüz transfer her zaman böyle isyan doğuruyor işler iyi gitmeyince.

yoksa ersun hocanın taktik düzeni, oyun planları vs. harbi çok iyi ve modern bana kalırsa ki hep söyledim bu sene.

geçen sene ne kadar sıçtıysa bu sene o kadar iyiydi ama işte oyuncularda bi sıkıntı var. ihanet resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Fazla antreman istemiyor bizim tayfalar ve göbekli göbekli 45-50 yaşındaki halısahaya gelen amcalar gibi takılmak istiyorlar. Sonra neden yabancılar oynatılıyor !!! Emekli denilen George Hagi antremanlara ilk gelen adamdı ve neler yaptığını gördük emeklilerin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...