Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

Biyik said:

Aceace said:

Türkiye kupası çok da umrumda değil ama koyalım yine de.

Çok da domine etmiş gibi gelmedi bana (:P) 8-)

05-06 denizli faciası
07-08 CL çeyrek final, nonda faciası

o 5 yıla fener dominasyonu yok diyorsan maalesef fanatiksin ya da o yıllar maçları izlemiyordun.

O yıllar da maçları izliyordum.

Ligi domine ettiğini iddia ettiğin bir dönemde 2 tane "facia" yaşayabiliyorsan ve bu "facia"ların sonunda titledan oluyorsan çok da domine etmemişsin demektir. Sadece sen o olaya facia olarak bakıyosun (ki haklısın. Bir taraftar için büyük bir travma olsa gerek)

eğer o zamanki dominasyonu tek bir maçla anlamak istiyorsan 2005-2006 sezonu kadıköy'de fener'in gs'yi 4-0 yendiği maçı bile izlemen yeterli.

gs 2005-2006 sezonunda bir mucizeyi gerçekleştirdi ve malum denizli faciası yaşandı.

aydın'ın 50 metreden attığı gol hasan kabze'nin 90+4'te attığı gollerle gelen gerçek anlamıyla mucizevi bir şampiyonluktu o ve o olmasa 4 sene hatta 5 sene üst üste fener şampiyonluğu konuşuyor olacaktır.

azıcık, ama çok azıcık objektif gözler, o yıllarda fener'in ligin tek takimi olduğunu bilirler. dominasyon da böyle bir şeydir. aynı şekilde de gs'nin 95-2002 arasında olduğu gibi. aradaki 2001 fener şampiyonluğu bunu sekteye uğratmıyor. çünkü 2001-2002 yıllarında gs avrupa'da en yüksek başarılarını elde ediyordu.

2015'ten bu yana da çok açık bjk dominasyonu var, bu sene gs şampiyon olsa da.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten Fener'in beceriksizligidir bence o 4-5 sene ustuste sampiyon olamamasi. Hani zaten hep ilk 2'deydik daha ne olsun argumani cok sacma.

Dusunsene Alexli, Appiahli, Anelkali kadroya karsi Saidou, Ferhat, Orhan Ak, Cihan Hospolatli, genc yildiz Aydin Yilmaz filan oynuyor.

O 4-0'lik mac 6-0'lik mactan cok daha netti bu dogru, ama tabii Gerets'in anlamsiz kadro cikartmasi da etkendi. Ha sonra ne oldu Fener sampiyonlugu verdi dfs.

Fenerbahce o senelerde farki acayip acabilirdi, kadro iyiydi, gelirler superdi, GS ASY'de, BJK Inonu'de oynuyordu, hani 2 takiminda rezalet kadrolari vardi falan filan.

O dominasyonu yapaamadigindan beri Fener'in ustuste 2 yil iyi oldugu sezon yok zaten. Bunu Zico ile belki yapabilirdi Aziz el atti, Ersun'la yapabilirdi yine Aziz el atti. Ayni hikaye.

Bunu su an yapmaya en yakin takim Besiktas ama artik cok daha zor, cunku gelirler artik belli seviyede, herkes daha akilli davraniyor filan. Besiktas da gerci yasli ve kiraya fazla bagli oldugundan onun da zor ama 3-4 sene yapabilir rahatlikla ki ben bunu 2 sene once de diyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Biyik said:

Aceace said:

Biyik said:

Aceace said:

Türkiye kupası çok da umrumda değil ama koyalım yine de.

Çok da domine etmiş gibi gelmedi bana (:P) 8-)

05-06 denizli faciası
07-08 CL çeyrek final, nonda faciası

o 5 yıla fener dominasyonu yok diyorsan maalesef fanatiksin ya da o yıllar maçları izlemiyordun.

O yıllar da maçları izliyordum.

Ligi domine ettiğini iddia ettiğin bir dönemde 2 tane "facia" yaşayabiliyorsan ve bu "facia"ların sonunda titledan oluyorsan çok da domine etmemişsin demektir. Sadece sen o olaya facia olarak bakıyosun (ki haklısın. Bir taraftar için büyük bir travma olsa gerek)

eğer o zamanki dominasyonu tek bir maçla anlamak istiyorsan 2005-2006 sezonu kadıköy'de fener'in gs'yi 4-0 yendiği maçı bile izlemen yeterli.

gs 2005-2006 sezonunda bir mucizeyi gerçekleştirdi ve malum denizli faciası yaşandı.

aydın'ın 50 metreden attığı gol hasan kabze'nin 90+4'te attığı gollerle gelen gerçek anlamıyla mucizevi bir şampiyonluktu o ve o olmasa 4 sene hatta 5 sene üst üste fener şampiyonluğu konuşuyor olacaktır.

azıcık, ama çok azıcık objektif gözler, o yıllarda fener'in ligin tek takimi olduğunu bilirler. dominasyon da böyle bir şeydir. aynı şekilde de gs'nin 95-2002 arasında olduğu gibi. aradaki 2001 fener şampiyonluğu bunu sekteye uğratmıyor. çünkü 2001-2002 yıllarında gs avrupa'da en yüksek başarılarını elde ediyordu.

2015'ten bu yana da çok açık bjk dominasyonu var, bu sene gs şampiyon olsa da.

Abi yazık ya Fb taraftarına.
Önce anlamadım neden bahsediyo diye. 10-15 yıl öncesinden tartışıyolar falan.
Bi kontrol ettim en son ne zaman Fb şampiyon olmuş diye.
Son 10 yılda 2 şampiyonluk ve bi tanesi 2011 de gelen.
Zor gerçekten Fb için.
Koskoca Fb abi. Üzüldüm harbiden.
Neyse haftaya Gs ye tıklar, unuturlar bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...