Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

yekeyeke said:

Başımızdaki tiplerden kurtulmanın 4 5 senedir burada konuşmasını yapıyor Fenerliler ama okumak yerine herkes kendi ezberlediği yorumu yapınca daha eğlenildiğinden görülmüyor :)

Olm fenerin daha iyi olmasini diliyorum bunu dile getiriyorum. Siz birsey yapmiyor musunuz dedim, siz azizi istiyorsunuz mu dedim ne alingan ciktin la. Bana atar yapma, sinirin bana degil abi. Dalgasina eglenmesine de yazmadim, cidden fenerin ilerlemesini isterdim.

@holy
Ben oyle bir yorum yaptigimda bana oyle tepki verirsiniz abi. Oteki turlu sacma bir tepki oluyor yekeyekeninki.
Sosyal ağlarda paylaş

Benzer seyi ben dedim diye de yekeyeke bana saldirmisti..

Durumu görmesi gerken fenerliler hala görmüyor dediğimde ustune alinmisti..

Halbuki burada yapilan konuşmalar feneri kurtarmaz, durumu gormesi gereken kongre uyeleri ama onlar da aziz basgaanimmmmmm kafasinda olduğu için bir sey değişmiyor..

Bunu dedim diye demediği sey kalmamisti, birden ustune alinip sanki kendisi aziz'i savunuyor demisiz gibi algiliyor alakasi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam da sorun burada.

Buradaki fenerlilerin hepsi durumu görüyor. Mesajınız doğru yere gitmiyor burda. Oturup insan gibi Aziz gitsin diyene destek çıksanız veya yapılabilecekler tartışılsa problem çıkmayacak.

Bir şey yazıp ve bir takım genellemeler kullanıp daha sonra birisi cevap verince "sana demedim ki ben" demek komik oluyor. En azından bu tip durumlarda geneli görüp, ona gore genelleme yapmak lazım diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bir de eklemeden geçmeyeyim, buradaki çok büyük bir kitle için (tümü demiyorum ama gerçekten sayıca çok fazla) takım tutmak sadece maç kazanınca rakibe "NASI KOYDUK, YAPIŞTIRDIK, AĞLAMAAAAAAAAAAAA" demekten ibaret. Kendi kazandığına sevinmektense yenilen taraf ile dalga geçmek için takım tutuluyor.

Ps. Dalga geçilmesin demiyorum bu arada, yanlış anlaşılma olmasın. Sadece takım tutma nedenlerini doğru önceliklendirmek gerekiyor diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Kongrede sırf Aziz olmasın diye HULUSİ BELGÜ falan çer çöp adamları desteklersen başına Dursun gibi bir şey gelip daha beter olabilir. O yüzden iki maçta bir ayarı değişen tribünlerle kongrenin tepkilerinin %100 paralel olmaması mantıklı.

Adam gibi bir adam çıkmadığı, Aziz'in lobisinden dolayı çıkamadığı, çıksa da bu "1 Milyon Üye" adı altında kulübe tüzük limitini aşarak üye yaptığı sabit oylar karşısında şansı olmadığını bildiği vb. sürece de pek bir şey değişmiyor. Adam bildiğin Tayyip oldu çıktı kulübe, uzaktan atıp tutması kolay da indirmesi öyle kolay olmuyor. Ali Koç gibi bir adam çıkacak da anca işte.

Bugün bile bütün goygoy Ozan ve Aykut üzerinden dönüyor. Takım iki senedir nal toplarken üçüncü kritik seneye böyle başlıyor ama başkanın hiç suçu yok, hep oyuncular ve teknik direktör suçlu. İyi icraatlerin AKP'nin yeteneği, kötü icraatlerin muhalefetin suçu olması gibi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi su mesajimla:

cicibeybe said:

Zaalayamayacagim fenerli kardeslerime. Yazik olmus. Artik su basinizdaki tiplerden kurtulma vaktinizin geldiginin gostergesi hep bunlar. We need a miracle !

Su mesajini nasil iliskilendirdigini soyler misin?
Holy said:

Tamam da sorun burada.

Buradaki fenerlilerin hepsi durumu görüyor. Mesajınız doğru yere gitmiyor burda. Oturup insan gibi Aziz gitsin diyene destek çıksanız veya yapılabilecekler tartışılsa problem çıkmayacak.

Bir şey yazıp ve bir takım genellemeler kullanıp daha sonra birisi cevap verince "sana demedim ki ben" demek komik oluyor. En azından bu tip durumlarda geneli görüp, ona gore genelleme yapmak lazım diye düşünüyorum.

Mesaj mi vermisim? Kime vermisim?

Wishful thinking burada gordugun cumle direk.

Artik takiminizi su basinizdaki tiplerden kurtarma vaktiniz geldi mi demisim? Desem haklisin. Hayir dememisim gayet. Size giren cikan birsey yok, kendi kendinize alinganlik yapiyorsunuz baska birsey degil. Hatta applein dedigi de degil, kongre uyelerinden de banane. Onlara da laf ettigim yok. Nereden bileyim ben sizin takiminizin ic dinamiklerini. Sadece takimi guzelce yonetecek insanlar toplulugu lazim size, umarim gelir diyorum. Aliniyorsaniz, kendi bileceginiz is. Mod degistireyim madem bende:

ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAA deal with it nubs
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de iki senedir sağda solda ağladığım ama en çok son 15 günde haklı çıktığım Mert Günok fiyaskosunu saygıyla anmak isterim. Fenerbahçe'li, Türk, 28 yaşında çocuğu 300-500 bin Euro daha vermeyeceğiz diye serbest bırakıp saçma sapan yabancı kalecilere milyon Euro'lar ödüyoruz, tam bir beyaz yaka kafası.

Bu son aldığımız hıyar Fabiano'dan da kötü üstüne. Mert'i göndereceğine Volkan'ı gönderecektin aynı Emre'ye yaptığın gibi, ya da en azından yedeğe çekecektin, Türk kaleci yetiştirme geleneğin devam edecekti. Engin'den bu yana süregelen gelenek Volkan ile son buluyor göz göre göre.

Baskette Melih'e, futbolda Volkan'a sırf iyi fanatik Fenerbahçeli oldukları için katlanmak zorunda olmaktan bıktım.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Abi su mesajimla:

cicibeybe said:

Zaalayamayacagim fenerli kardeslerime. Yazik olmus. Artik su basinizdaki tiplerden kurtulma vaktinizin geldiginin gostergesi hep bunlar. We need a miracle !

Su mesajini nasil iliskilendirdigini soyler misin?
Holy said:

Tamam da sorun burada.

Mesaj mi vermisim? Kime vermisim?

Wishful thinking burada gordugun cumle direk.

Artik takiminizi su basinizdaki tiplerden kurtarma vaktiniz geldi mi demisim? Desem haklisin. Hayir dememisim gayet. Size giren cikan birsey yok, kendi kendinize alinganlik yapiyorsunuz baska birsey degil. Hatta applein dedigi de degil, kongre uyelerinden de banane. Onlara da laf ettigim yok. Nereden bileyim ben sizin takiminizin ic dinamiklerini. Sadece takimi guzelce yonetecek insanlar toplulugu lazim size, umarim gelir diyorum. Aliniyorsaniz, kendi bileceginiz is. Mod degistireyim madem bende:

ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAA deal with it nubs

Ben o üstteki mesaji, senin üstteki mesajına cevap olarak mı yazmışım?

Applevodka'nın yazdığına cevap verdiğim açıkça görülüyor gibi düşündüm ya. Bilal'e anlatır gibi yaparım bundan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Yapan yok ki zaten.. futbol ustunden milli duygular satmak eski moda.

Sen x takimla oynarken fener tribunde x bayragi açıldı diye tahrik olmak kadar da sacma bisey yok ayrica sdgsf

Ama keske vardar maci sonrasi resmi aciklama yayınlasaydik..

Koy takimina elenen fenerbahçenin acısını paylaşıyoruz diye. Aziz tam onu hak ediyor çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

2 senedir düzgün futbol oynayan bir köy takımının taraftar yorumlarına bak ya :D. Sonra da diyorlar ki Aziz'den kurtulun da biz size bişey demiyoruz da. Aziz üstünden laf atmaya çalıştıkça komik oluyosun, doğru düzgün Aziz önemli değil lafımız size deseniz, net olsanız ne güzel olur ama beşiktaş taraftarının kıvraklığı dillere destan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...