Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

benjani said:

benjani said:

Çaresizlik, ali koç’un gümbür gümbür gelmesi korkuttu

https://forum.paticik.com/read.php?29,8695026,8816583#msg-8816583

benjani said:

tsunami dalgası geliyor

ocak ayından beri yazıyorum bunları.sonuç önceden belliydi, sadece hile karışmasından korkuyordu insanlar.

Niye hile yapsın abi adam. Şaibe vs işleri ile alakası olmaz Azizin.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

seni örnek alıyorum ama o seviyeye ulaşamadım halen, bayağı zorlanıyorum.

kanka bu allah aynası sataşmanı hiç takmamam lazım çünkükonudaki tek mesnetsiz postun bu değil ama,

çok uyuz oldugum bi karakter özelliğini gösterdiğin içinkonu dışı olsa da , tepki vermeye geldim, kendisi anca göbeğini kaşıyan , ama başkasını ölçerken mangalda kül bırakmayan yiğitlerden ben hiç hazzetmiyorum

DarKRideR said:

ülkedeki seçimlerde de katılım bu derece olsaydı yıllar önce akp'den kurtulurduk. AA'ya ağlayıp sandık terkeden görevliler gibi olmayınca işte demek ki kanserli hücreden kurtulabiliyorsun.

https://www.instagram.com/p/3oUZMDIhoe/?taken-by=yiitak

sağlıcakla kal , bana özeniyorsan da doğru yaptıklarıma özen , önümüzdeki seçimlerde ağlamadan sızlamadan sandıklara sahip çıkmaya gönüllü ol , doğrusunu sen yap karşim.
Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR said:

Ali Koç hani görüntü vs ok de ben herkes gibi olumlu bakamıyorum, yola beraber çıktığı azize bukadar net giydirebiliyorsa yarın bjk ve gs ile problem yaşadığında neler olur neler

Tamam da giydirdiği adamda Aziz Yıldırım yani. Adam her gönderdiğinin arkasından giydirdi yıllarca. Çirkeflikte sınır tanımadı. Ali Koç konuşmasında giydirmemişti Aziz konuştuktan sonra giydirdi mesela hak edene hak ettiğini verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu dune kadar kankaydilar neyi anlatiyosunuz. Bilmiyor muydu azizi de yonetiminde yer aldi.Azizin sonraki baskan gosterdigi adam ali koctu. Dune kadar kankalar koltugu gorunce birbirini yediler iste :) Kim gucluyse o ezdi yani. Azizi ezen digerlerine neler yapmaz bu gucle. Simdi etrafa gulucukler dagitacak tabi ki rakiplerle didismeye gorecegiz o sempatik yuzun altindaki seytan nasil ortaya cikacak. Dun yonetim kurulunda oldugu arkadaslarina kongrede topunuz gelin diyen adam ozellikle basarisizlik olursa neler yapacak neler. Ortalik karisacak
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tarz ailelerde ozgecmisin cok bir onemi yok, ailenin onu nasi gordugu daha onemli. Yoksa atiyorum HBS'de okumus olman Koc Holding CEO'su olman ozel bir olay degil zaten Koc ailesinden geliyorsan.

Ha Demiroren'le tabii ki karsilastirmiyorum da abi ailenin en onemli ferdiydi sanki sirketler konusunda. O yokken bile Fenerbahce ile ugrasmasina izin vermeleri ilginc geliyor. Futbol nereden baksan full time is.

Bir de bu tarz kisiler imajlarini ve soyadini zedelememek adina bu tarz seylerden kacinirlar. Futbol demek her saniye istim ustunde oldugun tamamen polemik uzerine kurulu bir sektor. Yarin obur gun saga sola sallaman da gerekecek yani. Yoksa Ali'den once Rahmi Koc elli defa bu islere girerdi ama sadece sponsorlukla yetindi. Ki Koc ailesi genelde nispeten gozden uzak yasayan cok goze batmayan bir aile.

Bakalim, gorecegiz. Ben nedense Ali Koc'un sanildigi kadar objektif, uzlastirici ve diger takimlara/kluplere karsi friendly olacagini dusunmuyorum nedense. Umarim yanilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...