Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

bir takım nasıl bu kadar sıkıcı, kötü futbol oynayabilir akıl alcak gibi değil

Çok normal. Hemen oyunculara bakalım;

H.Ali - Tek ayaklı, defansif özellikleri ofansa göre çok daha fazla. Korner hariç orta gelmiyor.

Şener - Hep istekli, hep çabalıyor. Sınırlı yeteneği ile yapacak birşey yok.

Skrtel - Top görse bomba sanır diyeceğimiz türde bir oyuncu. Topu kesinlikle oyuna sokamaz.

Neustafrwgow3ghw - Atletik fakat yeteneksiz. Topu oyuna sokamaz.

M. Topal - Dengesiz ötesi bir adam, hücuma katkısı top toplayıcı çocuklardan fazla değil.

Josef - Çocukluğunda babasına söz vermiş, 5 metreden uzağa top atmayacağım demiş. Yine de iyi oyuncu.

Alper - Kapalı oynayan takımlara karşı bir mucize olmazsa kaybolup gider.

Dirar - Bu adamı bu takıma alanın Allah belasını versin. Sağ bek oynatmak için bile çıldırmış olmak lazım Fenerbahçe gibi bir takımda.

Guiliano - Oyun kurucu olmadığı için ceza sahası yakınında veya içinde pozisyon yaratmak lazım ki gol atsın, yoksa toplu oyunda en fazla yapacağı verkaç veya geriye pas.

Soldado - Tekniği çok güzel ama yaş gelmiş iş bitmiş artık. Bir 10 sene önce olsa tadından yenmezdi.

Şimdi bu yukarıdaki takım nasıl güzel futbol oynasın? Giydir bunlara Osmanlı formasını küme düşmemek için ciddi mücadele verirler ki Aykut da öyle bir takıma layık zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

İzlerken gol değil demiştim de sonradan şu fotoyu buldum, oynanmadıysa gol gibi duruyor. Ama açı hala yanıltıcı olabilir. Düz çizgi kamerası olmadıkça karar vermek zor.

https://i.hizliresim.com/0E5jlW.jpg

He işte ağır çekimde bu açı bana gol dedirtmişti. Açıdan yanılma olacağını pek sanmıyorum burada ya
Sosyal ağlarda paylaş

aynen 3-5 cm yi geçtim , yan hakemlerin bulundugu yerden 20-25cm ofsaytları bile görmek oldukça zor . bu sebeple video hakemi bir an önce getirmeliler ama getirmiyorlar. ilk önce başakcity yada FB bi şampiyon olsun. yandaş takımlar küme düşmesin ondan sonra getirirler .
Sosyal ağlarda paylaş

smyrnas said:

aynen 3-5 cm yi geçtim , yan hakemlerin bulundugu yerden 20-25cm ofsaytları bile görmek oldukça zor . bu sebeple video hakemi bir an önce getirmeliler ama getirmiyorlar. ilk önce başakcity yada FB bi şampiyon olsun. yandaş takımlar küme düşmesin ondan sonra getirirler .

fenerbahçe'nin şampiyon olmasını kim istiyor federasyon mu safdsadfsadsad

komedi şölenisiniz yine yemin ederim ya
Sosyal ağlarda paylaş

Gol olmadan gol verilse tepkileri anlayacam, hatta hakem tereddütte kalsa vermesi gereken karar devam o pozisyonda bana göre. Ama belli ki tereddüt etmemiş. Zaten gol olduğu ortaya çıkmış pozisyonda "mesafe çok kısa, o kadar kısayı nasıl yakalamış hakem" diye doğru karar için hakem linç etmek nedir ya? Buradan eleştiri yağmuru var dünden beri her yerde.

Adamlar hatalı karar verse suçlu, hatasız karar verse yine suçlu.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

smyrnas said:

fenerbahçe'nin şampiyon olmasını kim istiyor fenerasyon mu safdsadfsadsad

komedi şölenisiniz yine yemin ederim ya

ultimate fix
Sosyal ağlarda paylaş

her hafta 3 büyüklerin hepsi ağlar hakem hakem diye. kendimi bildim bileli böle. sadece kendilerini düşünüp en ufak hatayı büyüte büyüte bir hal olurlar. öyle çok net bu sezon bu korunuyor demek falan saçma bence. ama genele baktığımızda heralde 30 senedir aleyhine en az hata yapılan büyük takım fenerbahçedir. hele evdeki maçlarında..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...