Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

her hafta 3 büyüklerin hepsi ağlar hakem hakem diye. kendimi bildim bileli böle. sadece kendilerini düşünüp en ufak hatayı büyüte büyüte bir hal olurlar. öyle çok net bu sezon bu korunuyor demek falan saçma bence. ama genele baktığımızda heralde 30 senedir aleyhine en az hata yapılan büyük takım fenerbahçedir. hele evdeki maçlarında..

this. özellikle yeni stattan beri gerçekten hakemle kaybettiği maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez fener'in içeride ama skandal ofsayt-penaltıyla vs. kazandığı çok örnek var. hakemlerin kadıköy'de çok çekindiğini düşünüyorum. gs ve bjk içeride aynı etki yaratamıyor en iyi zamanında bile. çatır çatır kırmızıları yedikleri çok maç var içeride.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu fenerbahçe neden böyle ???

geçen haftaki maçın yardımcı hakemi bu hafta maç almamış diye resmi açıklama yapmış adamlar siteden..

5cm ofsaytı gören hakem fenere karşı yaptığı iyi/doğru kararın cezasını çekiyor, yok tarafsızlık falan filan.

lan aynı maçta 25cm ofsayttan golünüzü de verdi o hakem sdsafas
çok ilginç ya
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

sabonis said:

her hafta 3 büyüklerin hepsi ağlar hakem hakem diye. kendimi bildim bileli böle. sadece kendilerini düşünüp en ufak hatayı büyüte büyüte bir hal olurlar. öyle çok net bu sezon bu korunuyor demek falan saçma bence. ama genele baktığımızda heralde 30 senedir aleyhine en az hata yapılan büyük takım fenerbahçedir. hele evdeki maçlarında..

this. özellikle yeni stattan beri gerçekten hakemle kaybettiği maç sayısı bir elin parmaklarını geçmez fener'in içeride ama skandal ofsayt-penaltıyla vs. kazandığı çok örnek var. hakemlerin kadıköy'de çok çekindiğini düşünüyorum. gs ve bjk içeride aynı etki yaratamıyor en iyi zamanında bile. çatır çatır kırmızıları yedikleri çok maç var içeride.

yok size öyle geliyo
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...