Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Sağ forvetler: Mbappe, Thauvin, Fekir (merkezden çekilebilir)
Sol forvetler: Coman, Martial, Lemar
Merkez forvetler: Griezzman, Lacazette, Giroud

Çok değiştirmez bu rotasyonu 4-3-3'te Deschamps. Takımın strikerı Griezzman, Benzema'ya af çıkmaz giremez. Yedeklerde formundan bağımsız oyuncu kumaşı olarak Lacazette girer ama Giroud yerine rotasyonda iş düşmesi durumunda 3.forvet olarak ben olsam Gomis'i seçerim şu durumdaki Giroud yerine. Gerçi kanat forvetlerinden Mbappe falan da merkeze çekilebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

giroud her şekilde 11'e yazılır fransa milli takımında, şimdiye kadar da yazılıyor zaten hep. ciddi maçlarda onu oynatmak zorundasın çünkü playmaker yok bütün fransa rotasyonunda. oyun kurma becerilerini beyni ile şekillendirebilen 1-2 adam var bütün fransa'da sadece biri giroud.

hal böyle olunca el mecbur oynatıyorsun.

yani giroud çıkar, gomis yaz olayı en olmayacak şey real dünyada. griezmann gider, benzema gider giroud kalır orada. kalmak zorunda.

yoksa büyük maç kazanma şansı çok düşük fransa'nın.

son 2-3 yılda kadrosu belirli seviye üstünde olan takımlardan sadece ingiltere'yi hazırlık maçında yenebildiler, o da bayağı şansa oldu eksik rakibe karşı.
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi gelecek maclara soyle bi baktimda kolay mac kalmamis bizim. Akhisar ve alanya ya kolay diyemiyorum fener ve basak maclarindaki skorlara gore. Arada birde ziraat kupasi finali var besiktas veya fenerle eger gelebilirsek! Su an takim cok zor donemecte. Bu adam imparatorum diyorsa bunu simdi ispatlamali ! Karabuk e herkes atiyor. Keske karabuk maci su zor maclarinnarasinda olsaydi , takim az nefes alirdi !
Sosyal ağlarda paylaş

Aziz gidene kadar kazanamayacagiz. Buyu totem ne dersen de.
Beraberlik iyidir. Ki ben sacma sapan bir sekilde yine yeniliriz diyorum. Pasa'ya kaybetmek cok kotu oldu iste.

Besiktas'in haftaya takilmasi lazim, yoksa sampiyonluk icin favori her turlu Besiktas su an.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...