Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

birileri yokken birilerinin başarılı olduğuna inanıyorsanız ft'nin 3. gelişinde de ligde başka adam yoktu hatırlatmakta fayda var. Takımlar toparlanmaya başlayınca kaçmıştı en son, arkasından sövmüştünüz falan hatırlatmak gerek. Gerçi hatırlıyorsunuz da işinize gelmiyor tahminen asdfsd bu kafalardan arının.

Çok saçma havalara girilmiş yine. Hani her taraftarda bu var ama GS taraftarı hep daha büyük havalara giriyor temelsiz bir ego yüzünden, şu topicte de bunu görebiliyorsun.

Onun dışında FT kısa süreli en iyi hamlelerden biri cidden. Şampiyon olamasa bile bu sene sırf şu 2 günde yönetim üstündeki bütün olumsuz havayı salladı. O bile büyük hamle olduğunun kanıtı zaten.

Yönetimin derdi zaten FT gelsin bizi şampiyon etsin değildir eminim, öncelikli olarak diyelim. Bütün oklar üstlerindeyken farklı yerlere çevrildi artık. O sürede bir şeyler düşünürler daha ne işte.

10 numara yönetim hamlesi cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu topikte havaya giren pek yok da, FT'ye anlamsiz bok atmak da sacma. Yapilabilecek en iyi hamleydi dogruya dogru sartlar buyken. Defalarca yazdik zaten neden FT olmasin diye gelmesin diye herhangi bir zaman icin. Ama su an yapabilecek birsey yoktu.

Benim basindan beri dedigim birsey var: Tudor kalmali diyenlerin tek argumani sezon ortasinda hoca degistirilmez ise o bir arguman olmamali.

Tudor yanlis hamlesinden donebilecek baska bir isimde yok. FT=garanti basari degil kesinlikle, ama FT'in gecmisinde herhangi bir sampiyonlugu kovalamadigi tek bir sezon var dedigim gibi. Simdi bok atarken bunlari kabul etmek lazim.

Yani bu takimin Tudor'la sampiyon olma olasiligi FT ile olmasindan daha mi fazla? Tabii ki degil. Bunun taktikle filan da ilgisi yok hani.
Sosyal ağlarda paylaş

FT başarılı olacak 100% diye birşey yok, ama mevcut seçeneklerde en iyi hamle.

Hoca pozitif ve hırslı gelmiş o çok net. Kısa odaklı başarıdan ziyade uzun vadeli hedeflerim var dedi o daha da güzel yani.

Mevcut kadroda hocaya uygun topçular da var. Maicon, Badou, Fernando, Gomis, Mariano top yiyen cinsten adamlar. Yeter ki Habibi tayfa da bunlara biraz ayak uydursun yeter.

FB hariç tüm baba maçlar da içeride. O da güzel oldu.

Ya hayır bir de eskiden buralar dutluktu şimdi göreceğiz FT’yi demek saçma. O mantıkla Şenol Güneş de bedenci Rikirik ve stajyer Tudor’a karşı başarılı oldu, rakipsizdi demek gibi birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

Hic FT gelsin yazmamıstım Tudor gitsin derken. Cunku Terim tarzından dolayı benim tercih ettigim biri degil. Ama su anki sartlar dahilinde olabilecek en iyi hamle.

En buyuk istegim FT'nin Cenk Ergun'le gercekten beraber calısmayı isteyip transfer islerini ona bırakmasıdır. Yapmayacak buyuk ihtimal ama iste insan hayal ediyor.

Bakalım, eglenceli bir ikinci devre bizi bekliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Terim in 3. gelişinde biz feda, fener şike olayı nedeniyle dağılmıştı zaten. Adamların şampiyonlar liginede 2. olarak konmuştunuz aynı şey değil hani :P Bu sene o son geldiği durum yok yani. Gs, yukarıdaki durumlara en kötü halinde bile düşmedi.

Bi de işte Real Madrid'e 3 atıp tribünlerde 5 5 5 diye bağırmıştık Reale karşı :(
Sosyal ağlarda paylaş

terim tabiki tudor'dan daha tecrübeli çok daha başarılı bi td. ama tudor'un yarıştığı şartlarda yarışsa tudor kadar da başarılı olabileceğini sanmıyorum. ama tabi taraftar arkasında olacağı için mutlaka bi pozitif etki yaratacaktır.

şartlar gereği tek, dolayısıyla en iyi tercih fatih terim'di bence de. göztepe maçını baya iple çekiyorum, taraftar üzerindeki etkisi zaten malum da oyuncular bu işe nasıl reaksiyon verecek onu baya merak ediyorum.

Rewendor said:

Bi de işte Real Madrid'e 3 atıp tribünlerde 5 5 5 diye bağırmıştık Reale karşı :(

https://www.youtube.com/watch?v=SV8XDt8zX64
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Terim in 3. gelişinde biz feda, fener şike olayı nedeniyle dağılmıştı zaten. Adamların şampiyonlar liginede 2. olarak konmuştunuz aynı şey değil hani :P Bu sene o son geldiği durum yok yani. Gs, yukarıdaki durumlara en kötü halinde bile düşmedi.

Haklisin madrid juve fetoyle mucadele ediyodu o sene o yuzden ceyrek falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

e tamam denk getirmişsiniz işte? 2 takımda dökülüyordu. FFP, şike cezaları derken şampiyonlar ligi paralarıyla sağlam kadro kurdunuz. Ben değişik bir şey demedimki?

Ona bakarsanız luce bize gelip terimi dağıtmadı mı yani? Bu sene bjk/fener aynı durumda değil, eski başarısını tekrarlarsın tamam o zaman :)
Sosyal ağlarda paylaş

Terim'i 2. dönemiyle değerlendirmemek lazım bence. Şu an sahip olduğu yaklaşım, hırs, kararlılık vs. o dönemkiyle bir değil.

Neler yapabileceği ihtimali beni heyecanlandırıyor. Şu anki kadroyu gördüğüm ilk andan beri tam da onun yönetebileceği tarzda bulmuştum.
Yaratıcı kanat oyunlarına uygun, yırtıcı ve ağırlığını koyabilecek bir kadro var.

Bu takım lig başındaki agresyonunu kaybetti. Agresyona sahipken neler yapabileceğini az çok gördük. Bu gördüklerimiz bence bir ipucuydu. Terim bu dokuyu işleyebilecek "elimizdeki" en doğru isim.

Oyuncular, birlikte oynama reflekslerini de oturttukça tehditkâr bir takım olmaya başlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

terim bence tudor'un puan ortalamasına çok yakın belki 0.01 tık yüksek ortalama yakalayacak. ama tabi ortalaması aynı olsa da içersinde daha nitelikli 1-2 galibiyet bekliyorum açıkcası. başakşehir-ts-bjk 3lüsünden 2 galibiyet falan gibi. fener maçı kadıköyde olacağı için saymıyorum asdadsadsa

Gs nin kadıköy galib,yeti alması için takımın başında tanrısal bi güç olması lazım. Terim falan kesmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Darksun said:

Şu maçta işlerim dolayısıyla yurtdışındaydım.
Dışarıda maçı izliyordum yemek yerken. Tüm lokanta gs yi destekliyordu ve tek Türk bendim.
Gs o aralar baya hızlı girmişti Avrupaya saygı duymak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...