Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

O “wasting energy” birisi gelip tarihi bastan yazip elindeki coini almasin diye.

Diyelim biri sana para atti sonra Atiyorum 1 milyon dolarlik enerji yakilip 6 blok kazildi, Sen de emin oldun artik bu para benimdir tayyip gelse alamaz diye.

Attacker gelip 1.2 milyonluk enerji harcayarak o 6 blogu bastan kazarsa ve sana gelen transactioni o bloklara koymazsa sana gelen para gecersiz chainde kalir ve hic yasanmamis olur. Tabii kimse 1-2 btclik icin milyon dolarlik ataklar yapmaz, o yuzden bitcoin guvenli ve immutable. Hatta buyuzden kahve alirken 1 confirmation, para atarken 6, ev alirken 30 confirmation vs risk sinifina gore bekledigin blok sayisi degisir. 1 blogu yeniden yazmak cok para tutmaz, 6 tanesi imkansiz gibi.

Bilin bakalim not minable coinlerde bu atagin fiyati kac para: BILDINIZ 0 DOLAR, kafasina eserse bastaki uckagitci tarihi yeniden yazabilir 0 dolar harcayarak. Nerede kaldi blockchain?
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgilendirme icin tesekkurler Sardalya açıkçasi ikna oldum diyebilirim. Cok bilgim olmadigi icin arguman sunamiyorum, eger gercekten not minable coinler bu tezi çürütemiyorlarsa sıkıntı. Kesin bi açıklamaları vardir diye düsunuyorum. Belki bilgi sahibi baska arkadaslar varsa, onlar da bu konuda görüşlerini verebilirler. Ben de merak ettim simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

ripple yükselişinde şaşırılcak bişey yok bana kalırsa

güvenmeyeceğim ve uzun süreli yatırım yapmayacağım bir coin ama 0.55'ken 1'den satış vererek almıştım, 1.20 için %20'sini saklicam hatta

son günlerdeki hareketlilik altcoin'lerin yükselişi şeklince, btc dominance her geçen gün düşüyor, ve market cap artıyor. bunun için dışarıdan giriş olabileceği gibi para marketler ve cüzdanlar arası dolanıyor alt'lara ulaşmak için.

para dolaşımı sırasında da hem bilindik, hem ucuz transfer ücreti, hem de hızlı olan bilin bakalım hangisi?

böyle kaldığı sürece ripple artmaya devam edicek, ekmeğini yiyenler de bunu bilenler zaten. diğer insanlar bi an için kaybettiklerine komisyon gözüyle bakıyor zaten, o kaybedilenlerle de ripple artıyor
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/crypto/status/992478946921938944

said:

Ripple has been hit by a lawsuit alleging that it led a scheme to raise hundreds of millions of dollars through unregistered sales of its XRP tokens

bu kadar buyuk bi scam'e goz gore gore izin verirlerse sonunda ciftlikbank gibi olur, ciftlikbank da akli basinda bir adamin 3 dakika dusunmesiyle scam oldugu anlasilabilecek bir girisimdi fakat devlet bisekilde kasten izin verdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...