Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

abi işte CMC böyle bi hareket yapınca negatif etkileniyor fiyat. PRL için elemanın teki yazmıştı redditte.

said:

It should be bad, since people now realize they actually only bought a much smaller percentage of the supply.

Imagine I sell you cake tokens. Cake looks delicious and you just saw a cake like this being sold the other day for $15. I sell you 30% of the cake for $5.

Later you find out that there are actually a lot more tokens. You didn't actually buy 30% of the cake, but only 10%. At that valuation the cake would be worth $50. But the cake is still the same cake. So wouldn't you say that cake is overpriced now?

Thing is, anyone rational would do so. But the market is quite irrational and there are a lot of investors who don't even understand those basics. They probably just see the market cap shooting up and think the coin increased a lot in value, when in reality the value hasn't changed.

direk ROI'i etkileyen bi olay zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu IOTA'dan iyi ki çıkmışım verilmiş sadakam varmış.

İlk aldığım alt'tı 2 dolar civarından girmiştim. Sonra market cap nedir, IOTA'nın neden X10-X100 yapması imkansıza yakın anlayınca 4'e yakın çıkmıştım.

Bütün o alt bull'unda yerinde saydı, şu anda baktım 2,5 dolarmış.

Ergen CEO'suna mutluluklar dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

28 Ocak 2018
XRP alım fırsatı. Kısa vadede %15-20 arası verir.
Şuan: 10837
12k gibi çıkılabilir. 12-1 arası yine desteği var. Düşerse rinse and repeat.

SC(Siacoin)
Şuan: 392
Geçtiğimiz ay yine bu seviyelerden 500lere kadar uzandı. 450-460lara tırmanması olası.
10 günlük süreçte bu noktadan alınıp, market bu haldeyken yine kısa vadede minimal karlar elde edebiliriz.

ADA(Cardano)
Bunu biliyorsunuz çok tutuyorum zaten. BTC kendine gelir gelmez 7K civarlarını denemesi zaten Allahın emri.
Son 10 gündür bu sürekli 4800-5600 bandında gidip geliyor. Bu dalgayı yakalayıp al sat oynayabilirsiniz. İyi kar getiriyor.

Girdiğiniz noktalardan stop loss koymadan uyumaya gitmeyin! Aldığınız noktaların %15-20 altına(risk anlayışınıza göre) koyun, öyle. Peak yapmış coinnde almayın, dip yapan coinde satmayın. Bunlar zaten ana şeyler. Zoom out yapıp bakın. Nereye kadar dikelmiş =)

Stop loss koyup çıkamadıysanız ve bayaa düştüyse, tek çare HODL.

Vadelilerin bitmesi ile birlikte BTC toplanmaya başladı yavaştan. Ama kendi haline bırakırlar mı bilemem. Millet de sıkıldı zaten bu marketin belirsizliğinden. Ancak, tarihin tekerrürü bence kaçınılmaz.
Ben halen bir gece ansızın gelip 15-16k bandına oturacağı düşüncesindeyim. Tamamen kendi düşüncem bunlar.

Bu olayın olması durumunda uyguladığım şu var: Her zaman toplam yatırım miktarının %50-%70ini BTC'de tutarım. Size de tavsiye ederim. Biliyorsunuz asıl amaç BTC çoğaltmak. Kral henüz ölmedi :D

edik: imla
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Wispy said:

GVT'ye p&d'lar fena musallat oldu. Rahat bıraksalar uslu uslu 50$'a yürüyecek. Böyle 2 adım ileri 1 adım geri yapıyor.

Portfolyo'da ETH'le birlikte yüzümü güldüren bu işte. 100$'dan önce satmaya niyetim yok.

GVT ortaya somut birşeyler koyarsa 100'ü kısa dönemde rahat görür.

1 nisanda alpha gelecek diyorlar. Şu turnuva da exposure getirebilir biraz. Nisan'a doğru 100'e yürüyebilir. Tabi genel olarak market'in de destek olması lazım.

Yalnız covesting diye bir rakip proje çıktı. Bu biraz projenin hızını kesebilir. Şimdilik kötü exchange'lerde marketcap'i onun da 40MM kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...