Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

500 dolar bile atsan, 100'e katlayınca edeceği para 50 bin dolar.

life-changer paralar kazanmak için oyunu oynayan değil oyunu kuran olmak lazım. mining, exchange, fon, türev ürün, bet vs. ne olursa olsun, kasa her zaman kazanır.

gelin şu kripto fonu kuralım valla deli para kaldırırız.
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan 6 ay önce 1000 dolar atmış adam toplamda 3 adet coin arasında 6 adet transaction yaparak (coinler: Eth, Xrp ve Tron, öyle çok abidik gubidik bilinmez ve aniden fırlamış coinler de değil) 2 hafta önce 1,5 milyon dolar sahip olabiliyordu teoride.

1,5 milyon dolar seni komple zengin yapmaz, ama orta direk adam için bir ev ve yaşam kalitesi güvencesi sağlar, ki Türkiye standrtlarında çok önemli şeyler bunlar.

Tabii tüm bu sweet spot değişim noktalarını yakalamak biraz fantazi kısmı oluyor işin.
Sosyal ağlarda paylaş

(:P) abi yilbasi filan..istemsiz bir zihinsel aktivite olmustur insanlarda..tam da fikirler olgunlasmisken..

bu arada tr de gayrimenkul sepetinden ziyade almanya univ sehirlerinde filan 20 30 odalik binalar..% 7 8 civarlarinda kira gelirinin anapara orani..istanbulda filan asla o orani yakalayamazsin..arti bizim ulkenin riski cok yuksek ..gayrimenkulun patlama olasiligi hala var..

simdi almanya tam o isin yapilacagi yer..eski bina renovasyon..rant..
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye için değil.

Dahası 1,5 "ek mal varlığı"ndan bahsediyoruz orta direk adama.

Ve 6 ay içerisinde toplam 1000$ sermayeyle 6 alım-satım işleminden bahsediyoruz. "Kriptodan artık uçuk para kazanılmaz" diye bir şey yok.

Ha, evet ihtimal çok çok çok küçük. Ama 2011'de bu işe girip de elindeki coinleri hala tutan adam olma ihtimali de hiç yüksek değil. Hemen hepsi "oha lan 30 dolar oldu" diye sattılar adamların.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Türkiye için değil.

Dahası 1,5 "ek mal varlığı"ndan bahsediyoruz orta direk adama.

Ve 6 ay içerisinde toplam 1000$ sermayeyle 6 alım-satım işleminden bahsediyoruz. "Kriptodan artık uçuk para kazanılmaz" diye bir şey yok.

Ha, evet ihtimal çok çok çok küçük. Ama 2011'de bu işe girip de elindeki coinleri hala tutan adam olma ihtimali de hiç yüksek değil. Hemen hepsi "oha lan 30 dolar oldu" diye sattılar adamların.

Yoooo satmayanlar da var =D
Sosyal ağlarda paylaş

Haftasonu geliyor biliyorsunuz,
Özellikle bu kanlı dönemde çok dikkatli olun Cuma ve Pazarları.

Bu pazar BTC bounce'ı ile birlikte, daha yükseller hedefleniyor. Sinyal öküzlerden. Ben artık öküz diyorum, çünkü doymak bilmiyorlar.
ALT'lardan çıkıp BTC'de kalmak için tetikte olmanızı tavsiye derim. PAzarı pazartesiyte bağlayan gece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...