Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Altcoin Genel

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Bu işi profesyonel olarak yapmış biri olarak burda intraday trade edenlere bir tavsiyede bulunayım.

Yapmayın.

İki tane candlesticke bakarak bişey okuyamazsınız market hakkında, herhangi bir bilgiye daha erken erişiminiz olmadığı sürece hangi coinin yükselceğini tahmin etme imkanınız yok. Bütün rallyleri aynı anda yakalama olasılığınız çok düşük. Baya noise trade ediyorsunuz sadece.

Bull market var işte coinlen yüzde 90’ı için, hangisi diye kasmadan 5-6 tanesine dağıtıp yatırımımızı beklemeniz en mantıklısı.

bu şekilde trade edenler bitcoini de 20 dolarda almış olsa zamanında 40 dolarda bırakcaktı çünkü.

Eğer bull marketin devam etceğini düşünüyorsanız em iyi strateji buy and hold. Ha düşünmüyorsanız zaten alın paranızı çıkın. Öbür türlü potansiyel getirilerinizi hiç edersiniz sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

niggaknow said:

bugün exchangeden wallet a neo gönderdim. 30 saniyede gitti. transaction olayını bitirmiş herifler.

bence NEO kadar undervalued bi coin yok şuan piyasada. fiyatı bana göre çok ucuz. marketing 0 belkide bu yüzden. (bir ara cnbc e kısa röportaj verdi. 2 cümle kurdu sonrasında btc balon soruları ile darladılar herifi)

kısacası uzun vade all in dalasım var ama cesaretim yok :)

o yüzden iota/neo/btc devam şimdilik.

Sosyal ağlarda paylaş

abi marketcap'e de bakmak lazım. monero zaten top 10'da nasıl bi hareket yapabilir ki daha. gerçi cardano örneği de var işte :P

neo satılmaz bu arada. top 10'a rahat girecek bi coin. btc rally yaparken altlar düşerken bile fazla düşmedi çünkü fiyatı çok düşüktü. 500k satoshileri falan bekleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

VEN cidden fena pumplanıyor adam yalan söylememiş :)

Dediği limit 0.00010 a sell koyup yatacağım sabaha görelim...

Xenus said:

ikisi de. altcoin rallyleri daha bitmedi ama BTC'de 21-22k'a gelebilir bu hafta. birde artık olayı çaktı millet, kolay kolay moon yapmamış coinleri elden çıkarmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...