Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Futbol oynamaya çıkmamış dedigin BJKnın ilk yarı top hakimyeti %57 falan ki bir kısmını da 10 kişi oynadıgı halde. Quaresma kafasına o kadar madde yagdıgı halde sadece arkasını dönüp korner direginden uzaklaşmakla yetindi, Bir tek Medel kendini yere attı ki orada da Valbuena'nın naçık müdahalesi var, ilk maçta bize yapılanın ve kırmızı verilenin aynısıydı.

Rewendor said:
İlk maçta da kasıtlı olarak oyunculara yönelik aynı tahrikler vardı,

Şuna ancak gülünür, resmen dayak yedik adamlardan, Quaresma kendini yere atmadı diye kırmızı gördü.
Sosyal ağlarda paylaş

onları her derbide fb yapıyor ve tümü profesyonellik adı altında taraftarı tarafından normal görülüyor zaten, bugün tahrik var diye sayıklayanlar geçen sene rvp'nin tribüne dil çıkardığı tişörtü resmi kanaldan satın alıp giyiyordu
ayrıca sadece bu sezon fb tribünleri yan hakemi düşürdü ve babacan ın kafasında su patlattı, karşılığında üç beş kuruş para cezası ve üç beş kart blokesi gibi komik şeyler yapıldı, tribün biliyor ki ne bok yerlerde yesinler ceza yok

bu olaylar ayrıca basındaki paralı köpekler ve şekip, aykut gibi kurumsallaşmış yandaşlarla normal gösteriliyor. bu olayların en büyük sorumlusu bence aykut mesela çünkü sezon başından beri her mikrofon gördüğünde beşiktaş dedi, her hafta yok şu yanıma gelmedi yok büküyorlar yok taç verilmedi diye herkesin kafasını s.kti ve hala konuşmaya devam ediyor çünkü ceza veren hala yok, ver üç ay hak mahrumiyeti ne bok yiyor sonra çenesini nasıl kapatıyor

o yüzden şu olaylarda kimse bjk'yi suçlamaya kasmasın tff ve fb camiası baştan aşağı leş durumda
dönüp karşılık vermezsen bokları paçana yapışıp kalıyor, cevap versen onların seviyesine inip kendini kötü hissediyorsun rezalet bir durum yani
Sosyal ağlarda paylaş

Her mac melonun pisliklerine profesyonellik diyenler sindi besiktas tahrih etti diyor ya sdfsfsf

Kimse de kendini yere atmadi.

Pepe soldado pozisyonunda pepe yuzune darbe aldi.
Medel vabulena pozisyonunda valbuena göğsüyle itti sari cikmadi.

Skertel taliscanin yüzüne omzuyla vurdu kirmizi cikmadi.

Ama Besiktas tahrik etti ya bir yuruyun gidin allah askina.

Konu futbol olunca mini etek giymeseymiş diyen comarlara donmeyin pls.

Ilk macta soldado pepenin ayagini kirdi 1 ay oynamadı adam.
Josef q7ye vurdu karsilik gelince kendini yere atti karsilikli kirmizilik pozisyonda q7 5 mac yedi. Bunlar yasanmadi ama..

Illa bir taraftan laf cakmaya calismayin komik oluyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Her mac melonun pisliklerine profesyonellik diyenler sindi besiktas tahrih etti diyor ya sdfsfsf

Standart bir applevodka mesajı, içerik tamamen yanlış, ama bunu yüzüne vurunca "ben isim vermedim ki, sana dememiştim başkasına demiştim üstüne alınmışsın" diye kaçmaya meyilli o yüzden alıntı ya da isim belirtme yok :)

Melo ve profesyönellikle "her maç" mesajım olmamasını geçtim tek bir yorumum var, o da "rakibe oynamak" ile hakeme oynamak arasındaki fark" konuşulurken örnek olarak geçen isimlerden biri.
Sosyal ağlarda paylaş

Kuyruk acısı olabilmesi için önce o kuyruğa basabilmek gerekiyor.

Aktif'in yazdığı düzgün tartışılacak kısma gelince, kimsenin kimseyi savunduğu yok. FB'nin yaptığı zaten tartışılabilecek bir şey de değil. Ama Beşiktaş'ın kendini masum görme veya gösterme çabasını yemediğini söylüyor insanlar sadece. Ve siz de zaten aslında sütten çıkmış ak kaşık olmadığını biliyorsunuz, bu yüzden kızıyorsunuz bu tepkilere bu kadar.

Yoksa benim takımımın o kupada olmadığı zaten bir gün önceden kesinleşmiş, ligde iki takımın da önündeyim, oynayacağım takımın da defansı kırmızı kart görmüş. GS'li şapkasıyla bakarsam sonuçlardan bana etki eden bir durum olmaz oradaki kavgadan. Hangi takım bir üst tura çıkmış benim rakibim olmadıktan sonra bana fark etmez.

FB her türlü cezayı hak etti. Buna itiraz eden zaten yok muhtemelen topicte. Ama işin bu noktaya gelmesinde BJK da kasıtlı olarak rol oynadı, buna çabaladı diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Kuyruk acısı olabilmesi için önce o kuyruğa basabilmek gerekiyor.

Biraz radyo/tv sosyal medya takip edip sokaga cikinca farkina variyorsun 3 senedir durumun..

Bizim gercek rakibimizi ozledik neredesin fb/gs tatzi konusmalar.

Gsli fbli kalemlerin ortaklasa Besiktas karsiti yazilari konusmalari.

Forumda bile fb-gs baska takimlarla oynarken kimse tınlamıyor Besiktas anadolu takimiyla mac yaparken ortaklasa saldiriya gecmeler falan. Her yerden rahatlıkla gorulen biseye yok demek..

Besiktas penaltilarla ceyrek finalde elenince uefa kupasi atmalar resmi hesaptan.

3 senede 5 mac 4g 1b ama evet kuyruk acisi yok cidden yönetimden en dibe kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Forumda her takımın Anadolu takımlarıyla maçlarında konuşuluyor, iki gündür GS maçı tartışılıyor mesela yoğun şekilde. "Biz rakibimizi özledik" tarzı konuşmaların da BJK'nın iyi olmasıyla pek ilgisi yok, tam tersine biraz işin görmemişliğinden dolayı kimi taraflarınca iki başarı yakalanınca abartması eleştirildiği için söyleniyor. Doğru yanlış kısmına girmeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha dedigimi anlamamissin ki..

2 gündür tartışmaların icinde kac fenerli var ??

Goztepeye 5 atınca fblisi gslisi hep bir agizdan yatma imasi yapiyor dun hangi fenerli bunu yaptı??

Bjk macinda hakem hatasi olunca hepsi birden spawn oluyor fb topicinde kac gsli hakem konusuyor rakip yatti diyor ???

Gsli fener macinda
Fenerli gs macinda sallamiyor rakibe hakeme.

Konu besiktas olunca birlikte geliyorlar. Forumda gazetede sosyal medyada durum bu
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş ne yapmış ben çok merak ediyorum.

Beşiktaş tarihinde ilk defa Beşiktaş takımı sakin kalmayı başardı, yaptıgı tek şey bu.

Maç öncesi sosyal medyada yazılanlara biraz baksan, bütün Beşiktaşlı hesaplar "nolur yedeklerle çıkalım, fb maçı gerecek, bize kart göstertecek, as oyuncular oynamasın" diye yalvardı durdu. Çünkü onlar da beklemiyordu, Quaresma başta olmak üzere takımnın (cibilliyet reis hariç) bu kadar sakin kalacagını.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar takır takır futbol oynadı, iki tane gol attı, ellerinde olsa 2 tane daha atacaklardı, nasıl yatma iddiası yapılsın ki adamlara? Tam tersine GS'liler bile "yazık oldu adamlara taş gibi oynadılar" dedi dün.

Yatma iddiası yapılacak maçta yine yapılıyor, hakem kolladı denilecek maçta yine deniliyor takım fark etmeden.
Sosyal ağlarda paylaş

Oylw bir gormemislik, şımarıklık olduğunu düşünmüyorum.

Aksıne baya realist bir taraftar var.

3 atarız 5 sallariz diye gezen yok. Fb maci oncesi eleniriz diyoruz. Puan kaybi olabilecek anadolu maçlarını görüp tahmin ediyoruz. Hocayi sucluyoruz..

Ama 3 senedir bir simariklik gormemislik yakistirmasi var.. bence Beşiktaş taraftarından bekleyip goremediginiz icin boyle bu konuyu gündeme getiriyorsunuz..

X takimin şampiyonluğunda olabilecek şeylerden fazlasi yazılmadı burada 3 senedir.

Henuz yarim kangal sucuklu mac kadrosu fotosu koymadık
Sosyal ağlarda paylaş

Kupadan elenmek dert değilde bu fener maçına ceza meza vermeyip kaldığı yerden bitirtirlerse bizim ilk sahamızdaki fener maçında büyük olaylar bekliyorum. Madem kumpas diyip üstüne yatılabiliyor, aykut, volkanın falan kafalarını yarıp kumpas oh yeah yapabilirler.

Bir yerde dur demek gerekiyor artık, kupa ligden daha önemsiz olduğundan bence yeride güzel tadında bıraksınlar işte. Ligde de hakemin kafasını yardılar, buna benzer olaylardan saha kapatma bile değil tribün bloklama yapılarak geçiştirildi. Böyle devam ederse saçma sapan bir olay olmadan önlem alınacağı yok.

Fenerlilerin savunması kumpas ve tolga zengin başlattıdan ibaret, Volkanın Voda'da yaptıklarını bir seyredin isterseniz? Tolganınki bahane oluyorsa Volkana ne yapmak gerekir bilemedim. Adam kafasına bir şeyler atılsın diye uğraşıp duruyor garibim 2-3 su şişesi hariç tribünleri galyana getiremedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...