Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

rakibin sırtına çarptırdığı toplar, veya kalecinin kucağına attığı ortalardan sekene vuran çıkarsa dediğin olabilir :D

atiba-medel-talisca gibi bir orta sahayla çıkarız o maça. şimdiden kafamda oynamaya başladım maçı james attı 3 oldu dk 80 umutlar tükeniyor sdsafsa

neyse geyiği bırakalım da futbola dönelim, quaresmayı falan geçtim 2 şeyden çok şikayetçiyim

1) lensi solda oynatmamız, olmuyor işte yapamıyor adam ne bu ısrar. Bu adamın olayı sağdan süratlenmek ve yerden sert top kesmek.

2) hala atiba ile oynamamız, bak bayerne çıkalım eyv 3 atiba ile çıkalım orta sahada, ama ligde bizi yavaşlatıyor ne bu ısrar.
mesela şu antalya maçında, mitrovic-vida stoperleri ile çıkıp medel'i orta sahaya koymak varken neden inatla atiba ?
Sosyal ağlarda paylaş

kap'a gerek yok.

https://pbs.twimg.com/media/DUOD18AW4AAHVh-.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DUOF6SuXkAAqly8.jpg

bundan bahsediyorum sürekli gelir konuşunda.

bjk'nin içinde bulunduğu durum ayranı yok içmeye tahtırevanla gider sıçmaya durumu.

önce gelirleri sabitlemek için kasacaksın, sonra şovunu yapacaksın. şl'de bi hayalin peşinde bütün ekonomik dengenin altını üstüne getirdiler. bu sene 3. 4. bitirince seneye daha komik günler gelecek onu bekleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

önce gelirleri sabitlemek için kasacaksın, sonra şovunu yapacaksın. şl'de bi hayalin peşinde bütün ekonomik dengenin altını üstüne getirdiler. bu sene 3. 4. bitirince seneye daha komik günler gelecek onu bekleyin.

Şu çok doğru. Beşiktaş risk aldı ama alınması gerekli bir riskti bence. Sizin bu yüksek maaşlı sözleşmeler kaç yıllık yapıldı acaba
Sosyal ağlarda paylaş

Mitrovic'i kiraya gönderiyormuşuz, kötü haber. Bunu paslarsak kiraya Belçika'ya gidiyormuş, bu bayağı iyiye çeviriyor haberi.

Belçika'da düzgün bi takıma giderse her şekilde gerçek bir yetiştirici hocanın elinde üstüne koyar umarım, Şenor kovulana kadar Belçika'da falan takılsa da keşke hazır ve formda, gelişmiş dönse geri keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca Vagner Love'a da 3 milyon euro veriyormuşuz, son teklif diye söylemişiz yani H1903'e göre

Re-za-let

Vizyonsuz Başakşehir mesela aynı takımdan Emre Akbaba'yı şimdiden kapatıyor. Yine anlaşmış deniyor, sezon sonunda katılacakmış takıma ama. Tahminen benzer hatta belki daha az paraya almışlardır.Biz ise elimizde 4.5 milyon euro senelik ödediğimiz 32 yaşındaki adam varken 33 yaşındaki adama bi o kadar bonservis + 2 - 2.5 milyon euro civarında maaş vereceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

mitroviç belçika'ya gidiyorsa harika valla bence, orkan'a da sevindim şenor forma vermeyecek zaten gidip oynasınlar. zeki çelik gelirse o da gitsin hemen.

diğer soruyu ters sormak lazım aslında, aynı transfer döneminde 33 yaşındaki love için bjk'den 4m bonservis isteyen alanya 25 yaşındaki emre akbaba için başakşehir'e kaç para çekebiliyor? biz sorsak 15m isterlerdi mesela başakşehir'e 5m'a peşkeş çekerler maksimum. bu konuda yönetimin yapacağı bir şey yok bence. akbaba, türüç gibi oyuncuları sadece biz değil fb gs de istiyordur mutlaka zaten başakşehir hazine keşfetmiş değil yani. onların yetenek ve vizyonundan kaynaklanan bir başarı yok yani ortada. ünder'de de aynı muhabbet olmadı mı.

love'a da 4m felan da vermesinler larin kalsın takımda daha iyi. ha alanya pektemek / aras'ı da alıyorsa 4m ek para versinler üzerine o koymaz.
Sosyal ağlarda paylaş

bilemezsin ne kadara veriyorlardı almadık, çeşitli indirim yolları. oyuncu gelmek istiyorsa alırsın. cengiz durumunda vardı işte altınordu üç büyüklere de aynı fiyatları çekiyor ama cengiz orayı seçiyordu. bunu hem avcı hem cengiz kendisi söyledi ki gelişimi için en iyi yer olduğunu düşündüğünden oraya gidiyor.

emre'de 25 yaşına geldi, kariyerinde tek bir dönüm noktası olacak. TR'de aklı çalışan her adam süre alabilme ihtimalinin en yüksek olduğu kaliteli hocanın Avcı olduğunu görüyor şuan. Kendisi orayı seçer, kulüplerde orta yolda buluşursa işte gider.

Alanya bu arada BJK'den tabii daha çok isteyecek diğerlerine göre, 26 milyon euro yeni girdi kasaya. Ama işte mesela ne diyor. Bu sezon sizde kalsın seneye gelir, ama al sana parası şimdiden nakit. Bu bayağı indirim almanın temel yollarından biridir. Çok acil ihtiyacın yoksa da olması gerekendir. BJK'nin yapması gerekendir...

Neyse ama işte rakamlar ortaya çıksın, bir de gerçekten anlaştı mı onu bekleyelim. Ben sanmıyorum yüklü bir miktarda paraya gittiğine. Vagner için daha çok istiyordur Alanya.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu love a 3 bonservis +2.5m ile 2.5 sene kontrat yapıyorsak başkan kafayı yemiş derim.

Gelen para mı saçmalatıyor anlamadım hani bizim paramız değerliydi. Cidden rezillik umarım olmaz, gitsinler larin i oynatsınlar daha iyi, belki gelişme kaydeder. Zaten bu sene bir halt olacağıda yok.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

bilemezsin ne kadara veriyorlardı almadık, çeşitli indirim yolları. oyuncu gelmek istiyorsa alırsın. cengiz durumunda vardı işte altınordu üç büyüklere de aynı fiyatları çekiyor ama cengiz orayı seçiyordu. bunu hem avcı hem cengiz kendisi söyledi ki gelişimi için en iyi yer olduğunu düşündüğünden oraya gidiyor.

love gelmek istiyor alamıyorsun işte, sonuçta olay kulüpte bitiyor asıl olarak. gitmek istiyorsan getir bu bonservisi diyor.

cengiz'i 700k'ya sattılar abi, hadi bjk'ye gelmek istemedi en azından bonservisini de mi artıramadı bjk bu adamın satışının, 700k nedir? noname türk almaya kalksan 2m'dan başlatıyorlar, cengiz bayağı bir kulübün izlediği bir topçuydu üstelik yurt dışından da. başakşehir'e satışlar bariz şekilde anormal bence direk peşkeş çekiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi cengiz kendi başakşehir'e gidiyor diğer kulüplerle görüşmeden, avcı'yı tanıdığından ve avcı'da onunla uzun süre çok ilgilendiğinden gelişimi için iyi olacağını düşünüyor. kendi açıkladı çocuk zaten, avcı'da dedi. transferden önce de uzun süre tanışıklıkları varmış.

beyni olan adam gelişimini düşünüp hareket ediyor. olmayan ozan gibi masada valencia varken gidip fener seçiyor yatmak için.

ben emre'de de benzer şey olduğunu düşünüyorum. orkan'ı aldırdılar oynatmadı. mitrovic'i aldırdılar, aynısının yaşlısına deli kontrat verdiler oynatmıyorlar. oğuzhan'ın durumu ortada, tolgay hep yedek. emre gelip ne yapacağım demiştir eminim.

işte burada sen aklına girip çeleceksin. sneye gel, yer açacağız sana diyeceksin. oğuzhan'ı satacaksın yerine koyup deneyeceksin vs... atıyorum.

bunları yapamıyorsan zaten başarılı transfer yapmıyorsun demektir, denk getiriyorsun. denk getirdiği de ortada zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...