Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

almayacaksın abi o zaman işte onu anlatamıyorum. başka adam mı yok? love'U almazsa ölecek hastalığına mı yakalandık?

alma, bu kadar basit. ya da larin gibi adam kovala işte. aldın onu free işte. işini görecek yan sanayisini de bulabiliyorsun istedin mi. şunu anlatamıyoruz.

para geçti diye elimize fırsatçıları doyuracağımıza larin gibi adamlara yatırıp bekleyelim daha iyi.

Love'a üç bonservis, Vida'ya senelik 3.5 milyon euro basacağına ya da git 5-6'ya alanya'dan emre al, hatta abart 10'a yazıcı al işini de gör, geleceğini de kurtar mesela. git mesela ts mali sıkıntı içindeyken 10 peşin var, bu sene sen de kalsın seneye bize gelir kenke de. kabul etmezse de canın sağolsun.

bunları anlatamıyoruz. anlamak istemiyor taraftar...

@esh ne peskes'i bir de ya anlatın hele, kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş olayından başka bir şey değil şu dediğiniz, dedikleriniz. kulüplere çalışmış adamlar olarak menajerlik sisteminin nasıl işlediğini, pazarlıkların nasıl yapıldığını vs... çoğunu biliyoruz rahat olun.
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar aynı seyi soyleyecegim besitkas en son transferinden 28 kazanmısken yazıcıyı 10 a alamazsın. Hele bi de trabzondan besiktasa trabzonun en cok para kazanmayı dusundugu oyuncu gelecek. 20'ye falan anca.

Aynı sekilde Emre'nin fiyatı 5'tiyse simdi 10 oldu.

Aynısı Barcelona'ya oldu iste bu sene 100 e geldi geliyor denen coutinho, neymar 222 e satılınca 160 oldu. Eger bir anda cok para kazanırsan ve pozisyonda ihtiyacın oldugu biliniyorsa herkesin fiyatı otomatik 2 ile carpılıyor.

Vagner Love gecen senenin gol kralı. Garanti skorer olarak gorulmesi ve ona yonelinmesi garip degil. Maas ortalamanız zaten artık yukselecek. Kacınılmaz. Devre arası kimi transfer ederseniz edin o Cenk'ten kazanılan para, verilecek parayı katlatacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Aynısı Barcelona'ya oldu iste bu sene 100 e geldi geliyor denen coutinho, neymar 222 e satılınca 160 oldu. Eger bir anda cok para kazanırsan ve pozisyonda ihtiyacın oldugu biliniyorsa herkesin fiyatı otomatik 2 ile carpılıyor.

Bunun sebebi barcelonanın 222'e adam satması değil, piyasanın yükselmesi + cou'nun performans artışı. Barcelona adam satmasa da satarken bu rakamları istersin. en çok kazanan klüplerden.

genel olarak Dark'a katılıyorum. Love filan bana da doğru gelmiyor. Günü kurtarmaktır. Beşiktaş son yıllarda günü kurtarmaktan daha çok geleceği düşünerek buraya geldi. Sadece günü kurtararak demirören olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bir kaide yok da yarım senede başarılı olma ihtimali en yüksek olan o olduğundan isteniyor zaten. adam son 1,5 senede 44 maçta 34 gol 6 asist yapmış.

üstelik yeni transferi şl'de de oynatmak istediğinden zaten otomatik olarak çok forvet eleniyor en başta. ya love gibi yüksek skor yapmış adamlar bulacaksın ya da epl'den şl gidemeyen başaltı takımlara felan bakacaksın işte. bir larin daha alamazlar 3 forvetin 2'si denemelik olmaz takımda.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu anlıyorum da bu karamsar tablo neden?

daha 16 hafta var 6 puan fark mevcut, CL'de son 16'dayız, kupada devam ediyoruz.

takımda forvet dışında problemli bölge yok. yıllar önce hayalini bile kuramayacağımız defansımız, yedekleri bile rakiplerde 11 oynayacak bir orta sahamız var.

Şenol hoca ilk kez CL'de bu şekilde ilerleyince lig odağını koruyamadı diye düşünüyorum. Çözüm bulacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Deli gibi dediğiniz kadronun piyasa değeri 111 milyon euro abi. GS ve FB 170-180'lere dayanmıştı birkaç sene önceki kadroları ile. Üstelik bonservis maliyetlerinde de altın devir yaşanıyor, ona rağmen kadro öyle ahım şahım değil bana göre. Ha hala ligin en iyisi mi? Evet.

Şenol'un gerçekten maksimum katkı aldığı bir ortam var. Burada artık totem mi yapıyorsunuz yoksa cidden size de mi doygunluk geldi bilmiyorum ama Beşiktaş bir TD takımı. Şenol gitsin atıyorum low-tier olmasa bile ortalama başka bir TD gelsin ligde plase olur ancak Beşiktaş.
Sosyal ağlarda paylaş

o 111'i hesaplarken

pepe-3
atiba-1.5
talisca-13
quaresma-3

milyon falan yazılmış abi.
kadronun çok iyi olması piyasa değeri ile alakalı değil. fiyattan bağımsız baktığında mevkilerdeki alternatif oyuncuların kalitesi, oyuncu çeşitliliği falan gibi şeyleri göz önüne alarak konuşuluyor o.

başka bir hoca olsa takımın başında şu kadrodan en az 4-5 farklı oyun sistemi çıkartır çok rahat.

diğer takımlarda birbirinden çok farkı olmayan oyuncular mevcutken bizde çok farklı tarzda kanatlar, orta sahalar bekler var. ama şenol hoca bir 4-2-3-1 tutturmuş çizgi oyunu üstünden oynanan başka bir şey yapmıyor.

ne 2 forvet denedi, 3lüye dönmeyi denedi..
aynı taktikle 2 kere duvara çarptıktan sonra 3. 4. defa aynı duvara aynı şekilde kafa attı..

Biliç şu kadroyu gözü kapalı şampiyon yapar.

2 tane 11 çıkıyor kadrodan ya. cidden gördüğüm en iyi kadrolardan birisi ve yazık oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

real madrid'e ne diyorsun bu seneki? son 4 sene 3 cl aldılar ama bu sene yatıştalar. ligde 20 puan fark yediler, dün kral kupasında leganes diye bi takıma elendiler. 1 ay sonra da psg şutlayacak şl'den. aynı kadro.

reali hiç sevmem. ittirmeyle ilerliyolardı çingene sayesinde. bu sene çingene de durdu hepten yatıştalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...