Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:

büyüklük üzerine;

bangkoktayım, dün akşam bi elemanla muhabbet ediyorum, endonezyalı. adama beşiktaş leipzig maçından bahsedeyim dedim, pek bir şey demedi. galatasaray da yok bu sene avrupada dedim, "oo yes yes i know galatasaray" diye atladı. bu da böyle bir anımdır.

paticik'teki o kadar grafikli, analitik postlardan sonra bu basit saha araştırması hiç yakışmamış valla sdfds

ha olay "geçen gün yine bagkok'tayım" ise bir nebze affedilebilir tabi bu durum
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

büyüklük üzerine;

bangkoktayım, dün akşam bi elemanla muhabbet ediyorum, endonezyalı. adama beşiktaş leipzig maçından bahsedeyim dedim, pek bir şey demedi. galatasaray da yok bu sene avrupada dedim, "oo yes yes i know galatasaray" diye atladı. bu da böyle bir anımdır.

bangkok'ta feto okulu vardı dimi ? (:D
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

abi hasta mısınız yabancı gördüğünüz an neden futbol konuşuyorsunuz

Futbol birbirini tanımayan, kültürleri arasında da benzerlik olmayan iki insan için oldukça iyi bir katalizör.

Ginaly'nin örneğini ele alalım. Bangkok nireee, Türkiye nire? Eğer konuştuğu kişiyle daha önceden gelen bir tanışıklığı yoksa (aile, iş vs.) ve aynı ortamdaysalar ne konuşacaklar? Adam cumbabamızı tanımaz. Tanısa da sınırlıdır. Ben mesela Endonezya başbakanı/başkanı her kimse tanımıyorum. Ama Türkiye'deki futbolu bilmese de en azından "Messi mi Ronaldo mu?" geyiğini yapabilirim.

Katalizörlük konusunda futbol bir, Hollywood filmleri iki.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

büyüklük üzerine;

O zaman,

Gecen gun mac yapiyoruz, sahada 3 tane besiktas formasi var, biri benim ve tek turk de benim digerleri Kolombiyali ve Arjantinli
Sosyal ağlarda paylaş

değil mi ?

zaten medyada başkasının kalemi olmayan 3-5 adam var, benim gözümde onlardan birisi değil.

asla bir uğur meleke, mehmet demirkol değil olamayacak da..

yanındaki mehmet ayan zaten şenol hocaya sallayamadıkça kuruyor, radyosunda falan "beşiktaş iyi hoş ama şenol hoca da neden bordo mavi giyiyor arkadaşşşşş" diyor her gün sdafa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...