Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

o zaman neden lyon'la yarı final oynamıyoruz demeyeceksiniz hacı.

ayrıca lyon mangala transferi için 20 milyon euro ödeyecek demişler sağda solda. gerçekleşirse ağır menajer kazığı olur lyon'a. ama bana pek inandırıcı gelmedi, nasıl bizim talisca abou için sürekli yalan haber pompalıyorlar, bu haberler de öyledir. mendes'in şirketi imiş menajeri mangala'nın da.
Sosyal ağlarda paylaş

marcelonun satılmayışı kötü değil. yönetimin mallığı sadece. bu kadar iyi performans gösteren adama teklif geleceği belli, yerine iyi bir stoper hazırlamış olsalardı lig bitmeden.gayet 8-9dan okutulur, iyi de kar elde ederlerdi. takımda daha ikinci stoper bile yokken eldekini satmamaları iyi bence. adrian-tosic-marcelo-gg diye bir standardın var onu bozmuyorsun en azından.

mesela oğuzhan'a 10-12 veren varsa anında okutmak lazım. satılmıyorsa net mallık. hem yerine adam var hem de max 2 seneye tutunamayıp takıma geri dönmesi çok olası.

abou olayı zor artık bence. porto-lorient parayı basana vermek isterler direkt ama reyiz cl ve bjk'daki kontratını fransadan bulamaz, onları geçelim. newcastle falan denmiş, işte o aklını çeler işte. ingiltere tecrübesi > bjk ile cl.
asıl ilginç olan orta düzey avrupa klüpleri bu adama 10-15 verip neden almıyor çok ilginç.

talisca manu haberleri net yalan yav. karambolden maaşa zam çakmaya çalışıyor talisca sdfg. talisca'nın istatistikler belki premier lige götürebilicek kadar iyi ancak oyunu henüz o seviyede değil, hele de manu'da 11 girmesi mümkün değil. daha 1-2 senesi var. ya takım sırtlayacak ya da cl'de critical hit vurup bjk'ya çeyrek final falan oynatması lazım manu transferi için.

yorente güzel adam, ben seviyordum ta villarreal'den beri. üst düzey bir santrfor değil ama gayet kaliteli biri. q7 babel talisca üçlüsünün ucunda oynarken abou'dan çok gol atar. ama bjk bu transfere para bulup alabilceğini inanmıyorum ben.

anlaşılan bu sene de beşiktaş ağustos'da transfer bitirecek. kadronun kalitesi artmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

çok haksızsın :(

ayrıca iddia etmediğim ve yazmadığım şeyleri yazmışım gibi yazmışsın. vasat sevici değiliz, mantıklı düşünüyoruz sadece. pedro için verilen parada mantıklıydı, denemekte mantıklıydı. kağıt üstündeki pozitifler her zaman real dünyada aynı sonucu veremiyor. transfer denemeden genç omurgaya yatırıp yapılmaz. çoğu takımda 5-6 adamda bir iyi adam çıkarıyorlar, kar ediyorlar özendiğiniz yetiştirici takımlar bile.

uzar da uzar, üstteki topic komple yanlış ve anlamsız türk taraftar profili kafası kusura bakma.
Sosyal ağlarda paylaş

Marcelo'nun takımda kalması zaten kötü bir şey değil ama eline gelen fırsatları itersen ve bir daha bu fırsatlar gelmezse çıkıp ağlamayacaksın bu kadar basit.

Marcelo mesela kariyeri boyunca her gittiği takımda kavgalar etmiş, performans olarak istikrarsız bir adam. Burada 1.5 senede mutlu, mesut ve istikrarlı oynuyor diye gelecek sene bunun olabilecek olmasına 9 milyonu reddetmek saçma.

Türk taraftarının yaptığı en büyük hata transferleri sadece büyük kulüplerin 23423 milyonluk transferleri ve FM'de kendi takımıyla oynadığında sattığı 20-25'lik adamlarla bildiğinden 9du, 10'du hatta adamına göre 5'ti falan bunları bile küçümseme rakamı olarak görüyorlar vs...

Misal aynı boku Fernandes'te yediler. Giderse ölürüz biteriz bu sefer 3. değil 5. oluruz dediler. Gitmedi, bir şey değişmediği gibi üstüne para verdik gitsin diye resmen zarardan zarar beğendik.

Fiko çıkıp 321321 teklif ettiler satmamıştık, pişmanız dediğinde de "BAŞGAN HAKLI qq qq" diye dolandı taraftar.

Taraftarı o yüzden dinlemeyecek kulüpler, satacak. Taraftara kalsa kimse değişilmez değil, ama anında sırtından da bıçaklarla bir olay olunca.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha gerçi BJK taraftarının bir kısmı harbi kaliteli tiner kullanıyor. Geçen Twitter'da elemanlar transfere para lazım ama o para Quaresma'dan gelmesin, satılmasın diye Marcelo satılmadı diye yönetime sallıyorlardı. Sanki Ramos ak diyorlardı.

Bu sene Marcelo yatarsa ve patlarsa mesela ki inşallah olmaz, ben o zaman göreceğim ortalığı.
Sosyal ağlarda paylaş

Taraftari dinlememenin sonucu burak yilmaz abi.

Tarfatir da gerektigince dinleyecek yani

DarKRideR said:

Marcelo'nun takımda kalması zaten kötü bir şey değil ama eline gelen fırsatları itersen ve bir daha bu fırsatlar gelmezse çıkıp ağlamayacaksın bu kadar basit.

Marcelo mesela kariyeri boyunca her gittiği takımda kavgalar etmiş, performans olarak istikrarsız bir adam. Burada 1.5 senede mutlu, mesut ve istikrarlı oynuyor diye gelecek sene bunun olabilecek olmasına 9 milyonu reddetmek saçma.

Türk taraftarının yaptığı en büyük hata transferleri sadece büyük kulüplerin 23423 milyonluk transferleri ve FM'de kendi takımıyla oynadığında sattığı 20-25'lik adamlarla bildiğinden 9du, 10'du hatta adamına göre 5'ti falan bunları bile küçümseme rakamı olarak görüyorlar vs...

Misal aynı boku Fernandes'te yediler. Giderse ölürüz biteriz bu sefer 3. değil 5. oluruz dediler. Gitmedi, bir şey değişmediği gibi üstüne para verdik gitsin diye resmen zarardan zarar beğendik.

Fiko çıkıp 321321 teklif ettiler satmamıştık, pişmanız dediğinde de "BAŞGAN HAKLI qq qq" diye dolandı taraftar.

Taraftarı o yüzden dinlemeyecek kulüpler, satacak. Taraftara kalsa kimse değişilmez değil, ama anında sırtından da bıçaklarla bir olay olunca.
Sosyal ağlarda paylaş

ne zaman dedim lan

tamam çok kelime kullanıyoruz da bu aralar hep demediğim şeyleri dediğimi iddia ediyorsunuz, kırılıyorum adsfads

edit:

ben alınacaksa alınır, bizim karar hakkımız yok. gelirse yine desteklemem, sevmem ama işini düzgün yaparsa, katkı verirse de transferi yapanlara çok sesim çıkmaz demiştim asdfdas

burak yılmaz, tolga afarozu falan gerekli taraftar tepkileri katılıyorum. ama istisnai durumlar zaten, taraftarda hep bu kadar bir araya gelemiyor konuların %95'inde böyle ses çıkmıyor normalde
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

gs neden uefa ile ffp anlaşması yapmadı bu sene? uefa'ya katılacakları yıl yapacaklardı diye biliyorum?

Bizim FFP anlaşması devam ediyo ki. 65'in üstüne hala çıkamıyoz. Çıkmayalım zaten. Hatta UEFA kademeli olarak 60>55>50'ye düşürsün. 50'de kitlesin.

Ben asıl Trabzon ne yapacak onu merak ediyorum. Kadrolarında 55 (elli beş) oyuncu var. 20 küsür tanesi kiralıktan döndü.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar onun için uefa'ya gitmedi bu sene sdfsdf yattılar son maçlarda resmen. bu sene de 10 transfer net yaparlar tam bir kadro çöplüğü.

gs'ninki bir ön anlaşma benim bildiğim kadarıyla? bjk de öyle başlamıştı sonra dayadılar 4 yıllık sağlamını. fb ve bjk'nin anlaşmaları maaş cap'e göre çok daha ağır.
Sosyal ağlarda paylaş

gecenin 3 buçugunda bu elemanın bosman listesinde adına denk geldim (30.06.2017 tarihinde bitiyor sözleşmesi) ve gollerini izledim gayet başarılı eleman. Wout Weghorst 24 yaşında 1.97 boyunda 88 kg pivot santrafor. arkadaşları ona new ruud van nistelrooy diyor :) . ayrıca adam kariyeri boyunca hiç kırmızı kart da görmemiş. ben bu adamı bulabiliyorsam eğer transfer komitesinin ve scout ekibinin daha iyisini yapması gerekir. ya da beni scout olarak maaşa bağlasınlar bunun gibi bir sürü oyuncu bulurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...