Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

caner gayet mal bi adam, gavatın teki. son olay değil karısının tek olayı dahası var. karakteri de öyle eh paşam bir tip değil.

benim için ama formayı giydiği anda ortaya koydukları önemli herkes için, takdir etmem de gerekmiyor ben kimim ki ya da siz kimsiniz ki. sevmemek ayrı.

melo mesela safkan onun bunun çocuğu şerefsizin tekiydi ama herkes kendi takımında isterdi. istemem diyen tatava yapar. lugano keza vs. son zamanlardan güzel örnek ha keza emre.

her zaman maksimumuna ulaşmaya çalışıp kastırması beni memnun eder, gerisi tatava. takımında benzer oyuncu olan taraftarlarda genelde aynı düşünür zaten vs...
Sosyal ağlarda paylaş

boyko çok iyi transferdi valla abi. fabri boyu kısa olduğundan baya dezavantajlı aslında özellikle tam köşeye giden toplarda. boyko 2 metre herif resmen kaleyi kaplıyor ve buna rağmen refleksleri iyi ama olmadı işte. şg'yi de boklamamak lazım pek malaga'da da yapamadı 5 maçta 13 gol yedi lel. bir sezon kendi ülkesine kiralayıp değerini artırıp ertesi sezon satmak lazım.

vida'ya neden bu kadar sardık anlamadım, sanırım mitroviç alınırken menajeri ben size seneye vida + mandzukic getiricem rahat olun felan dedi ama mandzukic coştu resmen, üstüne sözleşme yeniledi sdfsdf yalan oldu o iş yani. 2019'da felan getirir belki.

6 ay sözleşmesi kalan adama 9m bonservis de ancak dursun felan verir, fiko 2m'dan fazla nakit çıkmaz o adama. bence hiç kasmasınlar zaten ara transferde gelsin çok istiyorsa, menajeri de para felan istemesin mitroviç'ten indirdi yeterince.

oğuzhan'a teklif var sanırım, 12m üzeri çıkarlarsa göndersinler tolgay'la uzatmışız zaten. bu sayede marcelo da takımda kalır, aboubakar da alınır. marcelo yanına da medel, mangala, vermaelen vs çeksinler. badstuber da free agent artık uygun yıllık ücrete kadroda bulunabilir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Oğuzhan yeni sözleşme imzalamış, beş kulübe 12 milyon euroluk çıkış maddesi koydurtmuş.

• Roma
• Napoli
• Monaco
• Sevilla
• Atletico Madrid

Bunların dışında kulüplerden gelen teklifleri BJK değerlendirecekmiş, bunlardan biri gelip 12 milyonu yatırdığı gibi Oğuzhan'ı alabilecekmiş.

Akıllı çocukmuş, kulüpleri kusursuz seçmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...