Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

abi bırak eskiden şimdiki gs gibi feshedip 2-3 sene sonra iki katı ödüyorduk topçulara ya da fb gibi astronomik yıllık ücretler nedeniyle topçular gitmeyip yatıyordu kontratları boyunca.

boyko, rhodolfo, miloseviç, pedro, veli, aras ve pektemek 1-3m arası gidebilir çok bakmamak lazım zira asla süre alamayacaklar takımda.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu Önder Özen döneminden kalma büyük Pedro kazığından hala kurtulamadı mı Beşiktaş? Tarihin ilk scouting transferi gibi lanse edilmişti hsdfhsdf. Ama basiretli adamlar var BJK yönetiminde işte; kadroda düşünmüyorlarsa bile ederini kovalayıp para kazandırıyorlar; para kazandırmasalar bile sözleşmeden kurtuluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

franco iyi işti ama harbi ya, EĞİTEMEDİK

https://i.hizliresim.com/JlpANn.jpg

kağıt üstündeki artıları düşünüldüğünde net mantıklı yatırım ama negatif yanlarının üstüne bir adım koyamamak işte hem oyuncuya hem de kulübe yazar.

böyle yükün altına giriyorsan kastıracaksın bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar övülecek yanı yok ama kötü de değil, kasımpaşa topçusu yea denemez yani. şg'nin istediği stoperden sadece hızı az aslında.

havada etkili, sol ayaklı, uzun / kısa pasları gayet iyi, topla korkamadan çıkabiliyor, duran toplardan gol atabiliyor, kariyerinde sakatlığı yok

ama işte avrupa tecrübesi 0 ve yavaş, müdahaleleri de çok temiz değil

lig için ideal stoper olurdu, avrupa için bize vermaelen / rakitskiy / mangala seviyesi lazım. ama bunlara gidersen aboubakar'ı alamıyorsun forvette cenk kalıyor lel bir espirisi olmuyor yani. lig için de forveti sıkı tutmak lazım o yüzden bir türlü stoperi oturtamıyoruz yıllardır.
Sosyal ağlarda paylaş

titi gerçekten alındıysa baya iyi transfer. adam tam olarak marcelo'nun sol ayaklı versiyonu. Üstte de bahsedildiği gibi lig için çok iyi transfer. Zaten bu ffp olayı geçene kadar yönetimin yüksek repli oyuncular alacağını sanmıyorum. Şu an tüm öncelik lig gibi geliyor bana. Fikoya şl giriş parasını, yayın parasını verelim ama şlde maç yapmayın deseler bence kesin kabul eder bu sezon için. O yüzden bu transfer sezonunda fazla transfer beklemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...