Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guardians of the Galaxy 2 [2017]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

dün akasya imax'de izledik, gitmeden de 1. filmi öğlen yeniden izledik.

nefis bir seri oldu bence guardians of the galaxy. oyuncular çok iyi oturdu rollere, aksiyon ve eğlence çok kararında, 5 dakikada bir içten kahkaha attırıyor.

evreni de çok iyi tasarlamışlar, mass effect falan gitsin örnek alsın nasıl space tasarlanır.

bu filmde aksiyon bir tık daha aşağıda kalmış ilkine göre, daha son bölüme saklamışlar filmin. karakterler arası ilişkilere ve geçmişlerine daha çok yer verilmiş. gene de keyifle izledik.

yondu :( :( :( :( :( :( :(

8.5/10
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

darkwingduck said:

Gercekten baby groot gordugum en tatli cgi/animated yan karakter olabilir

kendine işkence yapan adamı sonlara doğru tek bulup kovaladığı an suratı çok iyiydi ya, tam giflik asdsdf

En tatlisi yondu ya veda sahnesinde kucaktan kucaga gezmesiydi ya. Bi de quill den kulakligi isteyisi. en kotusu de delige sikisirken korkup aglamaya baslamasiydi =/ kiyamam ahasd.

Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Egoyu kullanmak büyük cesaret ama egonun insan şekline bürünmüş böle heryere yayulcam dertleri olması garip. Baya en fanyastık Concept lerden birini kullanmislar ama çok sıradan bi plan vermiser

Onun dışında sahane

Fikir

Ya Ego Spore hikayesiyle, Ego nun delirip kendisi gibi olan planetleri uyandırıcam diye patlattığı hikayeyi harmanlamışlar işte - spore atarak yayılıyor benzerini bulmaya çalışmak yerine

Bence çok kötü değil

Onun haricinde bugün gittim

8.5/10

Ravager storyline Sylvester falan çok bişi katmamış sanki onun haricinde beğendim gayet
Sosyal ağlarda paylaş

Beklentimi cok yüksekti belki o yüzden pek begenmedim. Film iyiydi ama islenisi beni tatmin etmedi.

SPO

Ego'nun egosunu tam anlamiyla yansitamamislar. Biraz sönük buldum.
Dram cok fazlaydi. Baydi bi yerden sonra.
Soundtrackler ilk filme cok daha iyiydi. Bu filmde baya eksik.
After Credits de pek tatmin etmedi. 5 yerine 1 yapip, insani heyecanlandirmak daha yerinde olurmus.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...