Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guardians of the Galaxy 2 [2017]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Ben recep ivedige guldugumu soyledim arkadasta bana saygi duymayacagini soyledi onun ustune bu topicte de kendince komiklikler sakalar yapiyor ben de laf yetistiriyorum ama bi daha yazmicam.

İnsanlarin fikirlerine dusncelerine zevklerine saygi duymayan aciz acinasi bi tür kendisi. Gerek yok tartismaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Valeron said:

Ben recep ivedige guldugumu soyledim arkadasta bana saygi duymayacagini soyledi onun ustune bu topicte de kendince komiklikler sakalar yapiyor ben de laf yetistiriyorum ama bi daha yazmicam.

İnsanlarin fikirlerine dusncelerine zevklerine saygi duymayan aciz acinasi bi tür kendisi. Gerek yok tartismaya.

boyleyse bu olay, valeron hakli beyler
Sosyal ağlarda paylaş

Valeron said:

sev sevme karşındakinin görüşlerine saygı duymak ZORUNDASIN. Kusura bakma benimle aynı forumu paylaşıyorsun ve bana saygı duyacaksın.

:(

Şu ifadenin iticiliğine bak abi, nesi haklı. Zorunda falan da değilim saygı duymaya, zevkin kötüyse kötü derim yani. SJW kafası gibi, muh freedom of speech - ben devlet değilim benim senin söylediklerine seninle aynı şekilde düşünmüyorsam istediğim gibi yorum yapma hakkım var. Rahatsız olan çıksın dışarı.1
Sosyal ağlarda paylaş

Kötü değil zaten recep ivedik karakter güzel tasarlanmış bazı sahneler roller çok iyi oynamış kaliteli.

Tepki çeken karakterin amele olması sanırım yada böyle basit bir karakterin çok para kazandırması falan olsa gerek.

Bu arada ben 5 i izlememişim ya yeni farkettim, izliyim bir ara.

Ha öyle filmin savunulacak bir yeri yok işte öyle izlemelik görüntülü bir şey işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...