Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinemia Kart

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Var bende ama yillardir sadece iki kere kullanabildim. Sadece ilk seanslarda o.

20tl'lik paketi epey uygun bence. bazi aylarda 3'den cok gittigim oluyor ama genelde ortalama 3 yani. Her hafta gormek istedigim film gelmiyor. Her ay 3 yeni filme giderim iste.

Benim karti kargolamislar bu arada, bu konuyu actigimda almistim.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

zafermişçesine dolap dolusu algidaları falan da koyuyorlardı sdfs.

ulan zaten günübirlik küçük çakal olduğunuz için o o fakir masa örtüsünde, vizyonsuz olduğunuz için sarı yerine beyaz ampül ışığında çekiyorsun o fotoğrafı. 20 tane kalitesiz mayonez çalınca mı zeki oldun.

turkun miyopik hayati.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

ulan zaten günübirlik küçük çakal olduğunuz için o o fakir masa örtüsünde, vizyonsuz olduğunuz için sarı yerine beyaz ampül ışığında çekiyorsun o fotoğrafı. 20 tane kalitesiz mayonez çalınca mı zeki oldun.

bu arada algida olayında, her seferinde kasadan geçmen gerekiyordu teker teker, adamın biri 274 tane mi ne almıştı, buraya da yazmıştım o zaman tam rakamı.

274 kere kasadan geçip, migrostan çıkıp, geri girip algida alıp tekrar kasaya gitmiş adam. 274 .....
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

goldbären said:

bu arada algida olayında, her seferinde kasadan geçmen gerekiyordu teker teker, adamın biri 274 tane mi ne almıştı, buraya da yazmıştım o zaman tam rakamı.

274 kere kasadan geçip, migrostan çıkıp, geri girip algida alıp tekrar kasaya gitmiş adam. 274 .....

gerçek hayatta grinding
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...