Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

adamlar haftada 1 patch çıkarıyor, twitter'dan sürekli şu bug'ı bulduk düzelticez, bunu yapıyoruz falan diye iletişim kuruyor. kalkıp böyle early access'e laf etmek delilik başka bişi diil.

evet çünkü bu zamana kadarki hiçbir early accesste haftalık patch yoktu.

şu EA muhabbetinde her sefer aynı oltaya düşmek, AMA ABİ BU SEFERKİ SEÇİMLER ÇOK ÖNEMLİ diyip her seferinde mecbur chp'ye oy atmak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abartmayın, nasıl alınmaz? Gayet güzel oyun yahu. Tamam eksikleri çok fps sorunu falan var da aşırı zevkli abi oyun. Ben ki nefret ederim bu tarz oyunlardan kaç saat gömdüm Allah bilir. Ki bi 2 klip atsam size aimimle alakalı ağlarsınız. Motor sürmek bile keyifli oyunda. Ha belki benim beklentilerim lowdur bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Abartmayın, nasıl alınmaz? Gayet güzel oyun yahu. Tamam eksikleri çok fps sorunu falan var da aşırı zevkli abi oyun. Ben ki nefret ederim bu tarz oyunlardan kaç saat gömdüm Allah bilir. Ki bi 2 klip atsam size aimimle alakalı ağlarsınız. Motor sürmek bile keyifli oyunda. Ha belki benim beklentilerim lowdur bilemem.

ya onun alası yokmuş.
yoksa türe ilgisi olan herhangi biri, 45 dakka falan twitch izlese, oyunun gayet alınası olduğunu anlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Early Access Week 5 Update (27 nisanda geliyor)

Client Performance Improvement
Improved the drop in FPS when firing a gun or driving a vehicle

Gameplay
Rolled back the item spawn balance
Reduced the amount of health lost when a character is ejected from a flipping motorbike

Bug fixes
Fixed a bug that caused the door to open towards the player
Fixed a bug causing incorrect lighting on the 2x scope
Fixed a bug that caused loot to be not shown in the inventory when a character first obtained it
Fixed a bug that caused crossbow attachments not to show up in the vicinity pane
Fixed a bug that caused the sound to stutter
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

bana göre şu açıdan alınmaz, halihazırda alternatif br oyunları var, ha elinde hiç bi tanesi yoksa, ne bilim arma2, arma3, h1z1, ark vs. hiçbirini almadıysan, al bunu oyna. ama herhangi biri varsa üstüne bunu almana teşvik edecek bi artısı yok oyunun. polished, temiz bir BR değil. diğerleri gibi bu da yarım yamalak. bazı artıları var, bazı eksileri var. zombie survival türü gibi bu da yarım kalacak bi tür sanırım. Tek ümidim Escape From Tarkov şu anda. o daha emin ilerliyor. bunlar gibi EA vurkaçı peşinde değiller en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...