Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10 Ad Block Eklenti Testi

Xaero

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Hosting icin bir ortam ariyorum. Github Pages yapacagim ama sanirim. Turkce mi, Ingilizce mi ona da karar veremedim.

Ama domain filan aldim yani, yarin da tum gun bosum, ugrasirim.

Bir de benim Pi'de Debian Testing var, direk ondan mi yurusem, yoksa stable tekrar mi kursam onu da bilmiyorum. Kararsiz kaldim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
GERGE said:

macOS'da Adguard kullanin bu arada, orada en iyi o. Safari'nin kendi engelleme sistemi uzerinden calistigi icin cok performansli.

gergeeee 2 elim yakanda gergeeeee, 1-2 yıldır sen tavsiye ettiğinden beri ublock origin kullanıyordum, resmen reklam görmedim bu süre içerisinde, harika.

ama son 2-3 haftadır youtube ve twitch'te fullscreen'de manyak lag yaşıyordum chrome'da, sonunda tak etti 1001 tane şeyi kaldırdım ettim denedim, ublock origin yapıyormuş hacı.

var mı başka düzgün adblock tavsiyen?
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Masticore said:

ublock cok kötü oldu veya reklam engelleyiciler eskisi kadar etkin degil aynı düşünen var mı ?

Yeni sayfa acılmasını bir türlü engelletemiyorum. Stream film izliyorsun ,pause yapıcam , çat yeni sayfa acılıyor. Bir de stream'i de bozuyor bazen nasıl beceriyorsa.

bu tarz sitelere girdiğinde bi yere tıklamadan ayarlardan manuel engelliceksin.
zira adamlar yolunu bulmuş reklamı sgsgdsgdsgg domani üstünden veriyor, onu engelliyorsun bu sefer dgsgdgsgs domaini geliyor. 1 2 kere engelleyip refleshleyince pop up sorunu çözuluyor bi süreliğine o site için
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...