Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedi Saldırısı

bingildak

Öne çıkan mesajlar

kedi kafaya koyduysa hortumla su tutsan da bırakmaz/ayrılmaz.

bizim kedi bir kere yazlıkta başka bir kediyle kavgaya girmişti, dakikalarca bahçedeki hortumla üstlerine su fışkırttık, bana mısın demediler.

matrix revolutions'daki neo vs. agent gibi kapıştılar lan hayvanlar, unutamam hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Kokuyla alakalı büyük ihtimal. Bir köpekle temas edip eve gidince tekir baya yarım saat sürtünüyor bana, kendi kokusunu geçiriyor.

Acaba daha zor sakinleşen de fiziksel bir rahatsızlık olabilir mi? Yani umarım değildir ama hasta falansa koku da eklenince rage e girmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

bizim kedi bir kere yazlıkta başka bir kediyle kavgaya girmişti, dakikalarca bahçedeki hortumla üstlerine su fışkırttık, bana mısın demediler.

matrix revolutions'daki neo vs. agent gibi kapıştılar lan hayvanlar, unutamam hiç.

olm baktın ayrılmıyorlar suyu kessene neden ıslatmaya devam ediyosun hayvanları dsfdsf.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

-Deno- said:

olm baktın ayrılmıyorlar suyu kessene neden ıslatmaya devam ediyosun hayvanları dsfdsf.

abi çok karizmatik bir andı çünkü, havada dönüp pati atıyorlar birbirlerine suyun altından falan.

bir de o an kafada "su kesin ayıracak bir yerden sonra" düşüncesi vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...