Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PTR 2.5

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Abi sorun orda hiç oynamadım. Yani hiç diablo oynamadım path of exile da oynamadım sayabiliriz bir intro dışında.

End game'i nasıl oluyor diablonun? Mesela Path of Exiles'da sürekli contenti değiştiren mapler düşüyormuş okuduğum kadarıyla bir çeşit fakrlılık yaratıyıor. Böyle bir şey var mı diabloda?
Sosyal ağlarda paylaş

poe yeni yeni oynuyorum da diablo'yu baya oynadım. end game için ikisinde de content var ama aralarındaki en büyük fark trade bence ya. bir h&s'te nasıl trade olmaz aklım almıyor. olay karakterin kendine yetebilmesi de değil, ki zaten diablo'da oynadığın karaktere göre item düşüyor ama trade başlı başlına bi keyif.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Path of Exile varken alınır mı şu an Diablo 3? Reaper of Souls'u da almak gerekecek gerçi şimdi :(

poe nin tadına baktıysan alma.. alacaksan git ikinci el al.. 3-5$ a satıyorlar.
düşün yani oyunun değerini... casual takılana bile gitmeyebilir şu oyun. Sıkıcı geliyor çünkü. Bi sınıf seçiyorsun, en op buildini buluyorsun. O yolda ilerliyorsun. Poe gibi özgür ruhlu değil. Endgame de baya meh yani.
Sosyal ağlarda paylaş

i5 7200U - 940MX 4 GB ve 8 GB ddr 4 ram li laptopta 10 fps nin üstüne çıkmıyor. ayarları dibe de çeksem en yükseğe de alsam aynı fps de. böyle birşey yaşayan oldumu? Birde karakter seçim ekranında hero nun elindeki flail den sarkan parçalar düşüp boşlukta kayboluyor. 2.5 yaması mı bu hale getirdi acaba? varmı bi çözüm önerisi.
Sosyal ağlarda paylaş

vaako51 said:

i5 7200U - 940MX 4 GB ve 8 GB ddr 4 ram li laptopta 10 fps nin üstüne çıkmıyor. ayarları dibe de çeksem en yükseğe de alsam aynı fps de. böyle birşey yaşayan oldumu? Birde karakter seçim ekranında hero nun elindeki flail den sarkan parçalar düşüp boşlukta kayboluyor. 2.5 yaması mı bu hale getirdi acaba? varmı bi çözüm önerisi.

oyunun geforce ekran kartını çalıştırdığına emin ol. yerleşik ekran kartı ile çalıştırıyor büyük ihtimalle. google da var çözümü eğer öyle bişey yapıyorsa
Sosyal ağlarda paylaş

vaako51 said:

tunch said:

geforce ile çalıştığına eminim. nvidia gpu etkinliği diye bi yerde gösteriyor. kartın ayarlarından da ona atadım. sorun hala devam ediyor. bir iki d3prefs edit vermişler onları da yaptım gene kurtarmadı.

Edit; sayfa başı.

aynen 32 bit olarak çalıştırmak işe yarabilir. bi de community falan varsa girmiş olduğun onlardan çıkıp dene. driverların falan güncelliği de farkedebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...