Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PTR 2.5

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Gangren said:

Luriel said:

İyide oyun hem casual olup hemde yeni bişiler ekleyebilir. Patch noteda gerçekten gerçek ancient item düşecek yazarsa bende dalga geçerim

Grinding Gear gamesten 100 kat büyük oyun firması her sezonuna 3-5 uniq 1 tane mekanik ekleyemiyorsa camdan atlasın bi zahmet.

GGG o itemleri yapmazsa, yeni birşeyler getirmezse her patch para kazanamaz.

Blizzard'ın böyle bir derdi şu dönemde yok. Bir sonraki eklenti - Necromancer DLC - gelene kadar böyle devam edecek.

blizzardın böyle bir derdi olmadığı için oyun gelişmiyor işte
Sosyal ağlarda paylaş

necromancer packi hayatta almam, giderim patofexileda grim dawnda necromancer yaparım onu oynarım, yanında gargantuan yerine iskeletlerle paragon spamlayacan diye para mı verilir huehu

paragon(bot) sistemini değiştirirlerse, bir de diablo3ün çıkışında yaptıkları gibi cross-franchise kampanyayla satarlarsa yapıştırabilirim ama

12 ay wow subscription devam edicem diyordun, diablo3ü blizzard kendisi ekliyordu hesabına, hatta üstüne beta veriyordu, hatta onun üstüne at da veriyordu hehueh

http://i1-news.softpedia-static.com/images/news2/Get-Free-Diablo-III-With-World-of-Warcraft-Annual-Pass-Subscription-2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de necro deneriz

Şu oyunda sorunum tek başına oynarken zevkli, sonra grupla giriyorum hiç zevki yok ama patır patır item düşüyor üf diyorum böyle sıkıcı tek oynıycam, tek oynamaya başlıyorum bu seferde item çok az düşüyor zaman kaybı oluyor tribine giriyorum derken alt+f4 yapıyorum aylarca girmiyorum sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...