Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lindsay Lohan

Raylen

Öne çıkan mesajlar

koskoca tc cumhurbaşkanının huzuruna holywood kevaşesi gözden düşmüş bağımlı karı nasıl çıkıyor ben anlamıyorum.

bütün ameriga'nın makaraya aldığı bi kadın. bi başarısı yok bir şeyi yok. bana garip geliyor. ajdar'ın obama'nın huzuruna çıkması gibi bir şey.

hele böyle muhafakazar adamlar. kendi ülkende saçı açığa yaptığın muameleye bak elelamin karısına yaptığın muameleye bak.

trump bile huzuruna resmi olarak kabul etmez bunu. anca kuliste grab the pussy döndürebilir.

angelina jolie ile karıştırdı bence reis. angelina abdullah gül'le mi ne görüştüydü.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben başlığı kaçırıp, kafa doluluğundan giriyorum alttakişeyleri okuyorum ama böyle üstteki fotoyla bağlantı kurmuyorum. hatta bir seferinde chp milletvekili heralde hmm falan dedim etekli metekli olunca.

şu kadın gerçekten kim oluyor ki lan tayyip in karşısına çıkıyor? tek özelliği amerika'da leşliği ile ünlü olması. aşağılık kompleksi tamamen şu.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

koskoca tc cumhurbaşkanının huzuruna holywood kevaşesi gözden düşmüş bağımlı karı nasıl çıkıyor ben anlamıyorum.

bütün ameriga'nın makaraya aldığı bi kadın. bi başarısı yok bir şeyi yok. bana garip geliyor. ajdar'ın obama'nın huzuruna çıkması gibi bir şey.

hele böyle muhafakazar adamlar. kendi ülkende saçı açığa yaptığın muameleye bak elelamin karısına yaptığın muameleye bak.

trump bile huzuruna resmi olarak kabul etmez bunu. anca kuliste grab the pussy döndürebilir.

angelina jolie ile karıştırdı bence reis. angelina abdullah gül'le mi ne görüştüydü.

fetocuların kumpası :) kandırıldık...
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi güzel özetlemişsin ya hahashdhasda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...