Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Masum (2017) - BluTV

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ben de beğenmedim

"türk dizisi" olarak genelin fersah fersah ötesinde, introsunu görünce adamakıllı bir soundtracki olduğunu farkedince ben de oha helal lan dedim ama arkalarda da söylenmiş boş hype

hboda starzda yayınlansa poor mans true detective diye topa tutardı son 7 günlük feedi diziden quotelarla dolu beriller idiller
Sosyal ağlarda paylaş

dizide orijinallik adına çok fazla yan hikaye yazılmış. ileride çuvalla ters köşe yaptırılacak o belli. ama yoruyor biraz insanı bu kadar yan hikaye.

mesela

bu serkan keskin oynadığı karakter muhtemelen iktidarsız ve karısıyla sevişmiyor. çünkü rüya emel'le buluştuğunda sürekli seksten ve yatak ilişkisinin evliliğe etkisinden bahsetti. emellerin düğünde boynundaki ip izini önce herkes koca dayağı zannetti ama o da kadının seks fantazileriyle alakalı bir şey çıkacak gibi. beraber gittikleri piknikte gelen telefon muhtemelen kadının tokmakçısı elemandan geldi. eleman normalde karısının başkalarıyla yatmasına izin veriyor sanırım ama o an bi ağır geldi buna ondan böyle tepki gösterdi. çünkü piknikte kadının davranışları hiç de şiddet gördüğü için korkan bir kadın gibi değildi. baya pislik gibi davrandı adama.

bunun gibi değişik değişik yan hikayeler var. sürekli ters köşe yaptırılmaya kasılmış sanki. bir sağlam ana hikayenin yanında ufak yan hikayeler daha iyi olurdu sanki.

ha bir de

dizideki en masum insan muhtemelen hasta olan çocuk. geri kalan herkes hayatının bir döneminde bir kötülük yapmış görüyoruz yavaş yavaş. doğuda askerlik yaparken kafayı çizen eleman ise görünüşte sağa sola saldıran bir tip olmasına rağmen dizi sonunda masum çıkacak gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.youtube.com/watch?v=jJuC9kn-e5g

dün 4 bölüm izledim, baya güzel olduğunun altını özellikle çizmem lazım, aslında baya güzelden kasıt güncel dizi stadandartlarının yanında "olması gerektiği gibi" olmasından ötürü alınan bir sıfat

cast izlemeye başlamama en büyük etken olduğunu söylemem gerek, Haluk Bilginer, Ali Atay, Serkan Keskin tabi en büyük etken ama asıl Tülin Özen e değinmek istiyorum, ben bu kadını daha önce hiç seyretmedim baya güzel oyuncuymuş...

bu arada içinde para olmayan sanal kartla üye öldüm bedava olarak izliyorum ama dizinin hatırı için üye olurum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...