Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Recep İvedik 5

stimpak

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Simitle de en iyi vişne suyu gidiyor arkadaşlar. Böyle sıcak simiti ısıracaksın, sonra vişne suyundan bir fırt. MMH.

Ben ilkokul ve ortaokulda kooperatifi işletiyordum bu arada, ilkokul 3. sınıfta verdiler ortaokulun bitmesine 2 ay kala ihaleyle özel şirkete devredilince bıraktık. Çalıştığım 5 sene boyunca simit / çatal + vişne suyu ve TADELLA 2000 + PEPSI kombosu yedim her gün. Bu 5 sene boyunca tenefüste dışarı çıkmadığımı ise şu postu atarken farkettim. Boş derslerde bile kantini açıp cips vs. kolilerinin üzerine oturup birer kola açar muhabbet ederdik ortağımla. Hayata bak mk.

bize de veriyorlardı ilkokulda kantini, 3 kişiydik.
biz öyle her istediğimizi açıp yiyemiyoduk ama. gün sonunda istediğimiz 3 şeyi alabiliyoduk sadece :<
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Black-ice said:

abi şu patso denen şeyi hiç yemedim aşırı merak ediyorum çok güzel birşeymiş gibi duruyor. evde yapsam yerinde gibi olmaz bunu izmirde yapan var mı gideyim de yiyeyim.

Bi insan nasıl hayatında nasıl hiç patso yemez lan? Uzaylı mısın olm sen nerde yaşadın hayatın boyunca? Hiç kokoreç yemedim hiç ıslak yemedimle aynı kapıya çıkıyor hiç patso yemedim demek.

izmirde yaygın değil pek patso heralde ya en azından karşıyaka tarafında ben hiç denk gelmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Simitle de en iyi vişne suyu gidiyor arkadaşlar. Böyle sıcak simiti ısıracaksın, sonra vişne suyundan bir fırt. MMH.

Ben ilkokul ve ortaokulda kooperatifi işletiyordum bu arada, ilkokul 3. sınıfta verdiler ortaokulun bitmesine 2 ay kala ihaleyle özel şirkete devredilince bıraktık. Çalıştığım 5 sene boyunca simit / çatal + vişne suyu ve TADELLA 2000 + PEPSI kombosu yedim her gün. Bu 5 sene boyunca tenefüste dışarı çıkmadığımı ise şu postu atarken farkettim. Boş derslerde bile kantini açıp cips vs. kolilerinin üzerine oturup birer kola açar muhabbet ederdik ortağımla. Hayata bak mk.

şimdiye kayserili tüccar olman gerekiyodu la
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

inyormaynd said:

bingildak said:

neden şaşırdığınızı anlamıyorum ya. türkiyeden bahsediyoruz arkadaşlar. ak parti yönetiyor 50% çoğunlukla 10 küsür yıldır.

Bu olay ak partiden öte mars entertainment'tan kaynaklanıyor...

sirketi savunmayi sevmiyorum online platformlarda ama yerli filmlerde, hatta spesifik olarak recep ivedik ozelinde mars olarak pazar payimiz %28.. sence mars'tan mi kaynaklaniyor turk izleyicisinin seyir zevki :)..

Hacı sana şirket savundurayım o zaman sen dur

Biletlerinizi Biletix ten mi bir yerden alırdık zamanında biletleme servis ücreti öderdik eyvallah, aracı şirket var bunlar da para kazanacak vs.

Kendiniz satmaya başladınız, aynı ücreti halen alıyorsunuz?!? Şimdi son bir ayda lütufmuşçasına Mars Cinema Club e eklenmiş servis ücretsiz bilet, tüm bilgilerinizi verin ancak öyle diyorsunuz. Ya kendi sattığınız bilet için niye servis ücreti alıyorsunuz arkadaşım?

Atayizler bunu da açıklasın.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:
Hacı sana şirket savundurayım o zaman sen dur

Biletlerinizi Biletix ten mi bir yerden alırdık zamanında biletleme servis ücreti öderdik eyvallah, aracı şirket var bunlar da para kazanacak vs.

Kendiniz satmaya başladınız, aynı ücreti halen alıyorsunuz?!? Şimdi son bir ayda lütufmuşçasına Mars Cinema Club e eklenmiş servis ücretsiz bilet, tüm bilgilerinizi verin ancak öyle diyorsunuz. Ya kendi sattığınız bilet için niye servis ücreti alıyorsunuz arkadaşım?

Atayizler bunu da açıklasın.

sirketin her seyini savunacak halim yok haci.. raporlamaciyim ben :)..

gayet yanlis uygulamalari da var tabi musteri gozuyle sikayet ettigim..

sadece recep ivedik pazariyla ilgili bir istatistik verdim durumun vahametini gostermek icin =)..
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

k1nJo said:

Aiko said:

patatesin yanında da olmazsa olmazlardan mayonez var birde. bildiğin bağımlısıyım. off canım çekti deli gibi :/

tabi sonuç olarak 190 boy 75 kg ile dışarıdan belli olan bir göbeğe sahibim :(

bu adamın nasıl göbeği olabiliyo lan ateyizler bi açıklasın
bira göbeği falan mı o nasıl iş lan

Muhtemelen hatalı postür.

skinnyfat kassızlık duruş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...