Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Recep İvedik 5

stimpak

Öne çıkan mesajlar

tık kazandırmayın, özet geçiyorum.

Recep avrupa gençler spor müsabaksına gidecek olan milli kafilenin şöförlüğünü yapar, ilk filmdeki kamyoncu lokantasında kurufasülye yedirmeye götürür. herkesi zehirler, sonra da kamyoncu arkadaşlarıyla gençlerin yerine atletizm yarışmalarına katılır. rus karılara falan bakıp, yunanlılara dersini verir.

ben yandım siz yanmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

seriye ben de laf ediyordum ama artık şahan'a saygı duyuyorum. aptal adamlar değil bunlar. adam filmini ben izleyeyim diye yapmıyor zaten. kendi bile filmini oturup izlemiyordur tam olarak sdfs. ama öyle başa böyle tarak. şahan'ın farkı kendi alanında bir adım önde. o alan da leş filmler ile gişede paraya para demeyen filmler. kolpaçinolar vs ler arasında ivedik serisi daha çok gişe yapıyor. cem yılmaz da işte baktı olmuyor o da bu yola girdi.

öyle ya da böyle oturup revenant izleyen kitle 80 milyona vurduğun zaman bir avuç insan.

milyonlarca insan bu filmlere salya akıtarak gülüyor. adam sana bana film yapıp gişede 100 bini zor mu görsün sdfs.

neyse bunları geçersek fragmanı izledim. diğer filmlere nazaran bi tık daha iyi gibi. onun dışında recep ivedik işte.
Sosyal ağlarda paylaş

bi önceki filmde bir tek köpek balığı dövdüğü sahneye OHAHAHA diye gülmüştüm gerisi boktu zaten. 6 kırmızı tuborg vurup izlicen abi işte kah kah güldürür adamı. cannes için film çekiyo sanki herif. amarigalı gavatlar scary movie çektiği zaman manitanızı alıp koşmadınız sanki sinemaya. yapmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

bi önceki filmde bir tek köpek balığı dövdüğü sahneye OHAHAHA diye gülmüştüm gerisi boktu zaten. 6 kırmızı tuborg vurup izlicen abi işte kah kah güldürür adamı. cannes için film çekiyo sanki herif. amarigalı gavatlar scary movie çektiği zaman manitanızı alıp koşmadınız sanki sinemaya. yapmayın.

tamam
Sosyal ağlarda paylaş

Valla helal olsun adama, işi biliyor, sırtı yere gelmez.

Sen ben burada istediğimiz kadar yerelim filmi, her film kapalı gişe oynuyor. Genel halk kitlesine ortalamaya hitap ediyor, parayı götürüyor. Minimum emek, minimum gider, özel efekt yok bir şey yok, minimum çekim zamanı, minimum efor, minimum zahmet ama maksimum kazanç, daha ne olsun? Resmen altın yumurtlayan kaz işte.

Son filmden bu yana 4-5 sene geçti galiba, bu ayarda film için geç bile kaldı adam.

Sen istediğin kadar yerden yere vur. Sen ben izleyicinin kaçta kaçıyız?
Sosyal ağlarda paylaş

1.yi ve kacinci bilmiyorum ama kucuk kiz evine geliyo falan hangisiyse onu izledim ben sadece.

cok takiliyosunuz yok osuruyo gulduruyo yok kufur ediyo sadece diye. mr.bean in turk versiyonu iste.
ilk izlediginde mr.beanin apis arasini islatip tuvalette el kururtma cihazinda kurutmaya calisirken elaleme yakalanmasi komik mi? eh komik. bir daha izler misin? yok.
ivedik'in de adam akdenizde 1000 cesit balik var diyince, nasil 1000, say lan diyip 3 tane saydirtmasi ayni komik. tvde rastlarsaniz izlersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

ben geçen şöyle birşeye denk geldim instagramda. adamlar utanmadan hem bu kadar iğrenç hem de bu kadar da klişe bir muhabbeti teaser yapmışlar üstüne altındaki herkesin bayıldığını söylediği koptuğu falan yorumları da görünce ölesim gelmişti. recep ivedik baya iyi kalır yanında.

https://www.youtube.com/watch?v=1PZ5VS3kYgw

edit: youtube yorumlarına baktım da ağzına sıçmışlar genelde. hala umut var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...