Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mini Garage Sale (PS3, PS4, Steam Controller)

Baggio

Öne çıkan mesajlar

Baggio said:

Adres vereyim telgraf falan da geç istersen, noterden sözleşme falan da yapabiliriz. Adam iki ayrı ÖM atmış bir de buraya yazmış. İki gün oldu buraya "PS3 satıldı" yazalı, paniğe gerek yok. Biri 20 lira fazla verse de ona satacak değilim :p

Yaw ondan değil, akşam net mok gibi idi. Basiyorum gönder öm ye sayfa acılamadı diyor. Cevap öm ye yazdım, aynı oldu. Dedim burdan yazayim bilgin olsun. Yoksa panik yapacak bir durum yok. :)

Adresi ibandan bulurum ben vermeye gerek yok. :p.
Adamlar beni te 15 sene sonra buldu, haberim olmayan vergi ve ATSO borcun var 2001 senesinden diye. Dedim yok artik, arayınca bulunuyor valla.
Sosyal ağlarda paylaş

PS3 de tam olarak gitti, 320 değil 120 GB'lik modelmiş, o kadar sözde baltacımız var biri de gelip uyarmamış. Özür diliyorum alıcıdan tekrar.

PS4 kaldı, oyunsuz 750 TL yeni fiyat. Konsolu alan oyunları tek tek seçebilir, fiyatlarını ona göre konuşuruz, 6'sını birden almak zorunda değil. Konsol gitmeden oyunları parça parça satmıyorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

PS4 ( 1TB )+ 2 kol + uncharted veya COD şu an 290 € amazon'da. (Vergi, kargo vb. dahil)

Sıfırı böyle olunca, oyunlarla 800'e alırım diyorum son teklif olarak :)

hatta link : https://www.amazon.de/PlayStation-Konsole-Uncharted-DualShock-Controller/dp/B01M11NPN7/ref=pd_rhf_gw_p_img_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=0V9WW8138292NC5MFHDX
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...