Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

N11.com 11.11 İndirimleri

Jeeztro

Öne çıkan mesajlar

Sen 10 kasim gecesi, millet rahatsiz olmasin diye siren calmiyoruz yazisiyla bildirim gonderirsen gomerler tabi boyle. Dun gece banada geldi ayni bildirim noluyoruz dedim. Salaklik oldugunu da dusunmuyorum , aylardir buna hazirlanip herseyi dusuneceksin ama tum kullanicilarda gozukecek bildirim mesajini dusunmeyeceksin?
Sosyal ağlarda paylaş

Televizyon ile işim yok, n11'in 11.11 kampanyasını bilboardlardan gördüm (oldschool..).

Şu siren lafı art niyetli olmasa bile ciddi bir gerizekalılık. Alışveriş ile hiç alakam yoktur, e-ticarette müşteri olarak tek olayım Amazon'dan kitap almak. Geçen gün otobüs durağında birinde bir sırt çantası gördüm, hoşuma gitti arıyordum da bir süredir öyle birşey. N11'in 11.11'i aklıma geldi de şimdi almayayım indirime girer belki oradan alırım diye düşündüm. Benim gibi alakasız birine bile kampanyayı duyur, aklında kalmasını sağla sonra böyle kendi kendini baltala. Valla bravo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
11.11 olayı Çin'de başlamış, şimdi bi haber sitesinde gördüm:

"1993’te Nanjing Üniversitesi’nde başladığı söylenen festival yalnızlığı kutlamak için belirlenmiş bir gün. Tarihin 11 Kasım olarak belirlenmesinin sebebi ise tarihin “11/11/xxxx” olması sonucunda, yalnızlığı temsil eden “1” sayısını en çok bulunduran tarih olması. Çin’de başlayan Yalnızlar Günü (Singles’ Day) olarak adlandırılan indirim festivali e-ticaret sitelerinin gelişmesiyle giderek dünyaya yayılmaktadır." said:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...