Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon.de Ücretsiz Kargo

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Fin said:

online alışverişe güvenip halısaha ayarlamak lel ya
Evet siparişim gelmeseydi maça çıkamayacaktım.

Gerçekten algı problem çok yaygın ya.

Edit: Ha halısaha her hafta düzenli olduğu için, ekstra bir ayarlama yapmadım. Sadece online alışverişteki kargoma güvenerek yeni eşya almadım. Siz alışverişlerinizi bu şekilde yapmıyor musunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi haksız çakallık yapmak ile normal bir olayı karıştırıyorsunuz.

Yok yere sokmuş olsam amazon'a, çalışan ürüne bu çalışmadı desem vs. anlarım tepkinizi.

Normal olarak kargo geliş tarihi belirlendikten sonra ona gore hareket edebilirim çünkü daha önceki amazon siparişlerimde bu tarih hiç şaşmadı. Sipariş geçmişimde şu an 20 sipariş olmuş, bunların hiçbirinde bu sorun yaşanmadığı için güvendim.

Normalde kullandığım eşyalar artık kullanılmaz halde olduğu için de bu kargoya güvendim. Adamların tek yaptığı "olması gereken şekilde" belirttikleri günde kargoyu gönderemedikleri için refund etmek. Benim de ürünlere ihtiyacım kalmadığı için kargo geldiğinde geri göndermek.

Yani Türkiye'de tüm firmalar tarafından aptal yerine konmaya o kadar alışmışsınız ki, neye hakkınız olup olmadığını bile unutmuşsunuz. Ben Türkiye'de de vaktim olursa uğraşıyorum bu tip firmalar ile, tabi ki bu kadar kolay çözüm alınamıyor ama bir çoğunda hakkını alabiliyorsun.

Gerçekten abuse ile normal olanın ne olduğunu iyi analiz edin.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

yukarıda birisi yurt içi kargo savunmuş. yurtiçi kargoya kafam girsin.
3 kere TUZLA adresime ulaşmak için kartal şubesine, 1 kere de yine tuzlaya ulaşmak için avcılar'a mal gönderdiler. bu sadece bu ay içinde olanlar.

+1

benim gördüğüm de en hanzo çalışanlara ve kafa yapısına sahip yurtiçi.
Sosyal ağlarda paylaş

müşterilerden sürekli neden X ile çalışıyorsunuz Y ile çalışmıyorsunuz şikayetleri alan biri olarak.

ülkede hiçbir kargo şirketi iyi değil arkadaşlar. bölgenizdeki şube ne kadar iyiyse, kargo şirketi o kadar iyi. surat kargodan bile epic hizmet alabilirsiniz ama ups bok gibi olabilir falan falan.

bölgeye hizmet veren personelde bitiyor olay (ups için) veya şube personelinde.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

Holy said:

Valla hiç ihtiyacım yokken, Türkiye'de daha ucuzu varken yastık siparişi verdim o paraya. Sırf bu ülkeye vergi vermemek ve adamlara kazandırmak için.

Böyle de vicdanlıyım asdfsdf

nası bi yastık? ben de bakıyım
Bi otelde kullanmıştım bu yastıktan, baya başarılı yastık ya.

Otele markasını falan sordum çıkarken ona gore seçtim. Visco yastık burda da var ama kesin dandiktir diye alamıyorum.

https://www.amazon.de/gp/product/B019H5GPDE/ref=oh_aui_detailpage_o00_?ie=UTF8&psc=1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...