Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herşeye rağmen, still alive.

Flam

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

Ohal'de yasal olarak işlem yapılamıyor maalesef. CHP mağduriyet dosyalarını toplayıp hükümete veriyordu. Hatta son khk ile baya memur göreve geri döndü. Sen de CHP İzmir teşkilatı ile bir görüş. Kolejden atılma belgeni de dosyanın en basına koy hatta.

Bunu demeye gelmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sırf okuldan dolayı olduğuna emin misin? Bence sırf okul değildir. Neden diye soracak olursan bizim üniversiteye darbe girişiminden 3-4 ay önce Fatih Üniversitesi'nden yeni mezun bir çocuk geldi araştırma görevlisi olarak; ona hiç dokunmadılar. Hala çalışıyor paşalar gibi.

Bence sen geçmişte barlarda falan çalıştığın süreç (hele de sigortalı çalıştıysan) ve eğer katıldığın eylemler varsa o eylemler nedeniyle atılmış olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:

40 a kadar genciz arkadaşlar rahat olun

40 dan sonra da genciz hsst...

bu arada bu isler biraz da buyuk referandum oncesi milletin agzina binlerce memur aliyoruz diyebilmek icin sanirim..bosaltabildikleri kadar elemani bosaltip sonra 20 000 memur aliyoruz vs diye ilan edebilmek icin..malum her gidenin yerine 100 lercesi sirada bekliyor hatta bu olanlara sevinen de yiginla insan var..
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

senko said:

28 genc fln degil.

ne o zaman 28?

29 da mi ne uniden mezun oldum ben.

28 baya baya mesleki olarak oturmuş olman gereken bir yas

Sen 29 da mezun oldun ama millet 22-23 te mezun oluyor
Yas 30 oldugunda sende 1 senelik deneyim varken. Rakiplerinde 7-8 yillik deneyim oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...