Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iltica etme riskine karsin vize reddi ve itiraz

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

Ogrenim amaciyla Polonya'ya gidecek arkadasimin vizesi iltica etme riskinden dolayi reddedilmis.

Simdi detaylari soramiyorum kendisine, basvuruda ne gosterdi ne gostermedi bilemiyorum ama isin garibi kardesine verip buna vermemisler.

Arkadasim 27 yasinda ve lisans okumak icin gidiyor, gidecegi okul da ozel okul ve parasini falan da verdi. Turkiye'den buraya gelenlerin cogu vasifsiz ve cahil kisiler iken tutup da boyle duzgun bir insana bu tribi atmalari cok canimi sikti.

Kendisi itiraz etmeyi deneyecek ve ben belki kendisine bir yardimim dokunur diye buradan dogru sizlerden bilgi almak istedim. Vizenin reddedilmesi ne kadar ciddi bir sorundur, redde itiraz ne kadar cabuk sonuclanir yahut olumlu sonuclanma ihtimali nedir, iltica riskinden red yedikten sonra itiraz savunmasinda nelere dikkat edilmelidir vb konularda verebileceginiz puf noktalari varsa paylasiniz lutfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Tip, kültür vs önemli değil. Millet kültürlü, güzel, yakışıklı insanlara vize verdiklerini sanıyor ama durum öyle değil; arkadaşının sabıkası var mı? İnternette kimliğini siyasi vs. bir şekilde açığa çıkartan kişisel bilgileri var mı? İnternetten kısa bir tarama yapıyorlar diye biliyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Murray said:

Tip, kültür vs önemli değil. Millet kültürlü, güzel, yakışıklı insanlara vize verdiklerini sanıyor ama durum öyle değil; arkadaşının sabıkası var mı? İnternette kimliğini siyasi vs. bir şekilde açığa çıkartan kişisel bilgileri var mı? İnternetten kısa bir tarama yapıyorlar diye biliyorum ben.

Sicili gayet temiz, gecmisinde negatif hicbirsey yok.

Kaldi ki ben hapis yatip da gelmis Turk gordum burada yani. Turk Konsolosluguna ne zaman gitsem 2 lafi bir araya getiremeyen, kutugunu bilmeyen hoduklerle ayni sirada bekliyorum. Bu tipleri ulkeye sokup sonra onlemleri duzgun insanlara karsi isletmek paha bicilmez gercekten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...